İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Ay Tutulmasında Başmeleklerle Kendini SEVME Bolluk ve Bereket Çalışması

Temmuz 4, 2020 @ 20:00 - Temmuz 5, 2020 @ 20:00

90TL

Ücretli Ay Tutulmasında Başmeleklerle Kendini SEVME Bolluk ve Bereket Çalışması

Tarih: 04.07.2020 20:00 – 05.07.2020 20:00

Ön Bilgilendirme:
Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Başmelek Haniel’in Mesajı

“Ben Başmelek Haniel,
 
Sizler varoluş kaynağının sonsuz kaynağı tarafından her koşulda besleniyorsunuz. Dünya planının derslerinden biri de yaratım. Yaratımı öğrenmeniz ve onu ortaya çıkarmanız için çeşitli kaynaklar sizlerden geriye çekildi. Bu sadece kendi gücünüzü ortaya çıkarmanız içindi.
 
Dünya ve ilahi plandaki varlıklar bu konuda sizin yaşam senaryonuzda hep yanınızda oldu. Bunu okuduğunuzda ikilem yaşayacaksınız. “Parasızlık çektiğim zamanda hiç kimse benimle değildi” düşüncesi zihinlerinizde ortaya çıkacak. Dünya gezegenin planında olan düalite bolluk alanında da yine elbette devrede. Bolluğu yaratmanız için tüm sistem size yokluğu deneyimletti. Bu süreçte de içinizdeki gücün ışığı hep daha da parlak oldu.
 
Bu çalışma ile birlikte sizlerin artık ihtiyacı olmayan bolluk dışındaki alanları temizleyeceğiz, bilinçaltınızı yeniden şekillendireceğiz. Sizler ruhsal ve dünyasal yükseliş için yapmanız gerekenleri yaptınız. Yapmaya devam edeceğinizi de biliyoruz. Daha hızlı yükselmeniz için sizlerden yüklerinizi alacağız.
Her birinizin ilahi planı doğrultusunda temizlenmesi gereken her alan kök nedene kadar temizlenecek.
 
Bu çalışma için ben meleklerin sözcüsü oldum. Çalışma esnasında çalıştığınız ve yeni frekansta olan bir çok Başmelek ve Başmelek grubu sizlerle olacak. Sevgi, ışık ve neşe ile sizlerle yeni yaşamınızı şekillendireceğiz.”
Çalışma Şekli: 04.07.2020 20:00’de açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
 
ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.
 
Ücret: 90 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79
Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.
 

Detaylar

Başlangıç:
Temmuz 4, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Temmuz 5, 2020 @ 20:00
Ücret:
90TL
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,

Mekan

Online Etinlik