İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Ruhsal Varoluş Şifası

Temmuz 15, 2020 @ 19:00 - Temmuz 16, 2020 @ 23:00

120TL

Ücretli Ruhsal Varoluş Şifası

Tarih: 15.07.2020 19:00 – 16.07.2020 23:00

 
Ön Bilgilendirme:
Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Çalışma Detayları:

Bir çoğumuzun dünyada ya da dünya dışında çeşitli yaşamları bulunuyor. Varoluş planı gereği ve her bir ruh kendi birlik yolculuğunda tekamülsüz yaşamları ya da diğer tüm tekamül yollarındaki yaşamları deneyimlemeyi seçmiş olabilir. Her şey olması gerektiği şekilde gerçekleşiyor. Bazı karmik döngülerin dönüşmesi lineer zamanda çok fazla zaman alabiliyor. İnsan kendi varoluş sorumluluğunu her şeyi ile aldığında ve saf niyetle yardım talep ettiğinde ise o insana ilahi armağanlar verilebiliyor. Bu çalışmanın enerji alanı da o armağanlardan birini içeriyor.

 
Burada şifaya açılacak her alan katılımcının kendi en karanlık ve en tekamülsüz yaşamına sahip çıkıp ona el uzatması ile gerçekleşebiliyor. Bu da şu demek oluyor siz her yaşamdaki sizi sevgi ile kucakladığınızda şifa enerjisi o yaşamdaki size akabilecek. Sizin sarılmadığınız her yaşam eski enerjide varlığını sürdürecek.
 
Ne olmuş olursak olalım kendimizi kucaklayalım ve sevelim ki daha fazla ışık olalım, daha fazla sevgi olalım, daha fazla AŞK olalım.

Çalışma Şekli: 15.07.2020 19:00’da açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 120 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Temmuz 15, 2020 @ 19:00
Bitiş:
Temmuz 16, 2020 @ 23:00
Ücret:
120TL
Etkinlik Kategori: