İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli İçsel Dönüşüm Çalışması

Aralık 12, 2020 @ 17:00 - Aralık 15, 2020 @ 17:00

150TL

Ücretli İçsel Dönüşüm Çalışması

Tarih: 12.12.2020 17:00 – 15.12.2020 17:00

Ön Bilgilendirme:

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Çalışma İçeriği

2020 yılı içinde ortaya çıkmış ve henüz tamamlanamamış bireysel yaşam derslerimiz için 12.12 enerjisi ve güneş tutulması enerjisi ile 21 Aralık Kış Gündönümü için derin bir arınma alan şifası bizlerle.

Kendi kendimize yaptığımız ya da başkaları ile yaptığımız şifa çalışmalarında henüz tamamlanmamış alanlar varsa, bu çalışma ile tamamlanma şifası her birimizin alanında aktif hale gelecek. Bu şifa alanının tamamlanması için uygun ilahi zamanı bekleyerek değil anda şifa alanında olma bilinci de bizlere uyumlanacak.

Eski davranış ve düşünce özelliklerinden özgürleşmek ise herkesin özgür iradesi ile gerçekleştireceği bir alan olacaktır. Farkındalıkla yaşamak katılımcının kendi sorumluluğundadır.

Çalışma Şekli:
12.12.2020 17:00’da açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:

  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 150 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Aralık 12, 2020 @ 17:00
Bitiş:
Aralık 15, 2020 @ 17:00
Ücret:
150TL

Mekan

Bulunduğunuz Yer