İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Ay Tutulması Dolunayında Başmelek Zadkiel’le Gölgelerinizi Arındırma Çalışması

Kasım 29, 2020 @ 20:00 - Kasım 30, 2020 @ 20:00

90TL

Ücretli Uzaktan Ay Tutulması Dolunayında Başmelek Zadkiel’le Gölgelerinizi Arındırma Çalışması

Tarih: 29.11.2020 20:00 – 30.11.2020 20:00

Ön Bilgilendirme:

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Ay tutulmaları bizim gölge alanlarımızı şifalandırmamız için en derein etkiyi barındırıyor. 30 Kasım’da gerçekleşecek parçalı ay tutulması alanında artık sizin ruhsal planınıza uymayan kişilik alanınızı sizin verdiğiniz izin kadar şifalandıran bir çalışma.

Başmelek Zadkiel’in Mesajı

Sizleri özününüzün ışığı ile selamlıyorum,

Dünyada yaşam döngünüzü zorlaştıran planlarla yaşıyorsunuz. Tüm melekler sizleri hayranlıkla izliyor. Sizin artık özgürleşmeniz gereken zamanlarda sizlere el uzatıp yaşadıklarınızın acısını sizlerden temizlemek için hayatınıza geliyoruz.

Yaşamınız için gerekli deneyimleri elde etmek için kişiliğinizde olması gereken gölge ve karanlık alanlarınız var. Bu alanların deneyimi bitenleri sizden arındıracağımız bir çalışma yapacağız sizlere.

Yaşamınızı nasıl yöneteceğinizi öğreneceğiniz çalışmaları sizlere aktaracağım. Tek bir dönüşüm prosedürü yok. Hepiniz çok özelsiniz. Size özel arındırma gerçekleştireceğimiz bir çalışma olacak. Haklısınız tüm gizeminizi tanımadığınız bir insana açmak sizi tedirgin ediyor. Gizemlerinizdeki utançları dönüştüreceğiz bu çalışma ile.

Siz ne zaman isterseniz ışık olmak için biz de size o zaman yardımcı oluruz.

Çalışma Şekli:

29.11.2020 20:00’da açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:

Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.

Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.

Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 90 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

 

Detaylar

Başlangıç:
Kasım 29, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Kasım 30, 2020 @ 20:00
Ücret:
90TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik