İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Melek Grupları ile Niyet ve Dilek Alanı Şifası

Kasım 16, 2020 @ 20:00 - Kasım 18, 2020 @ 20:00

150TL

Melek Grupları ile Niyet ve Dilek Alanı Şifası

Tarih: 16.11.2020 20:00 – 18.11.2020 20:00

Ön Bilgilendirme:

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız aşağıdaki linkten detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Bağımlılık Maddeleri ve Meditasyon Alanı

Çalışma İçeriği:

Hayatımızın çeşitli dönemlerinde arzu ve isteklerimiz sonucu çeşitli niyetlerimiz ya da dileklerimiz ortaya çıkıyor. Bunlarla ilgili olarak bildiğimiz ya da duyduğumuz bir çok teknikle çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarda bilerek ya da bilmeyerek alanımızı karıştırıp talep edilen merciiyi karıştırıp bize bunu sunanın Yaratıcı olduğunu unutarak alanımızı dengesizleştiriyoruz. Bunu bu yaşamda ya da geçmiş yaşamımızda biz ya da atalarımız yapmış olabiliriz. Tezahür ettirme alanımızı melek grupları ile saflaştırıp; meleklere ve diğer ruhsal varlıklara yüklediğimiz Yaratıcı ile eş görme enerjilerini de tüm varoluştan arındıracağımız bir çalışma.

Bu çalışmaya kişinin bir kere katılması yeterli. Katılım sonrası her ne zaman niyet ya da dilek çalışması yapacaksa; o zaman bu kaydı dinleyip; sonrasında dilediği çalışmayı Yaratıcı ile birlikte tezahür ettirme bilinci ile gerçekleştireceği bir alanda kendi çalışmasını saf niyetle özgürce yapacağı bir alan şifası ömür boyunca kullanacağı bir alanı yaşamına dahil etmiş oluyor.

Çalışma Şekli:

16.11.2020 20:00’da açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:

  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 150 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Kasım 16, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Kasım 18, 2020 @ 20:00
Ücret:
150TL

Mekan

Online Etinlik