İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Başmelek Cofiel’le Duygu Dengeleme Çalışması

Ekim 30, 2020 @ 20:00 - Ekim 31, 2020 @ 23:30

75TL

Ücretli Uzaktan Başmelek Cofiel’le Duygu Dengeleme Çalışması

Lütfen çalışma içeriğini zihninizle dikkatle okuyun ve sonra da kalbinizi dinleyerek seçim yapın.

Tarih: 30.10.2020 20:00 – 31.10.2020 23:30

Ön Bilgilendirme:

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız aşağıdaki linkten detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Bağımlılık Maddeleri ve Meditasyon Alanı

Çalışma İçeriği:

Kasım ayındaki enerjileri daha dengeli geçirebilmek için dolunay enerjisi ile birlikte oluşacak güçlü şifa alanı özellikle ego/nefis alanının arınmasında etkin olacak. Bu şifa alanını Zarafetin Başmeleği Cofiel dengeleyecek ve katılımcıları sevgi enerjisi ile uyumlayıp, sevginin güven bilgeliğini hayatımızda aktif edecek.

Duygularımızı hatırlayacak olursak
 
İnsanda Olan Pozitif Duygular
Huşu
Aşk
Sevgi
Neşe
Sevinç
Şaşkınlık
 
İnsanda Olan Nötr Duygular
Merak
Hayret
 
İnsanda Olan Negatif Duygular
Can Sıkıntısı
İğrenme
Üzüntü
Kızgınlık
Öfke
Kıskançlık
Nefret
Kibir
Hüzün
Korku

Başmelek Cofiel’in Mesajı

Her birinizin kalbindeki saf sevgiyi görüyorum. Kendi kendinize ortaya koyduğunuz hengameden sizler kendinizin farkında değilsiniz. İyiyi ve güzeli her yaratılmış hak ediyor. Kalbinizdeki güzelliği ortaya çıkarmam için bana izin verdiğinizde sizdeki negatif duyguların ortaya çıkmasına neden olan anılarınızı şifalandıracağız. Sizler anılarınızı bana açacaksınız ben de onların her birini sevgi ve şefkatle kucaklayacağım. Her bir deneyim sizin siz olmanız için gerekliydi. Artık bu deneyimlerin duygusal yüklerini taşımak size bir kazanç sağlamayacak. Bu yükü bırakmak tamamen sizin tercihinize kalmış durumda. Sizin tercih edip izin verdiği alanı ben şifalandırabilirim.

Çalışma Şekli:

30.10.2020 20:00’da açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:

  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 75 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79
Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.
 

Detaylar

Başlangıç:
Ekim 30, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Ekim 31, 2020 @ 23:30
Ücret:
75TL
Etkinlik Kategori: