İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli 21 Aralık Adım Adım Teslimiyet Çalışması

Aralık 20, 2020 @ 20:00 - Aralık 22, 2020 @ 20:00

120TL

Ücretli 21 Aralık Adım Adım Teslimiyet Çalışması

Tarih: 20.12.2020 20:00 – 22.12.2020 15:00

Ön Bilgilendirme:

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız aşağıdaki linkten detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Bağımlılık Maddeleri ve Meditasyon Alanı

Çalışma İçeriği

21 Aralık kış gündönümünde bizi bizden özgür kılıp kendi ışığımızı yüceltecek bir çalışma

Teslimiyet halinde olma kişinin kendi gerçekleştirmesi gereken bir yaşam yolculuğudur. Tam teslimiyete erişmek herkes için farklı zamanlarda gerçekleşir.

Bizi teslimiyetten uzak tutan kendi varoluş gerçekliğimize ait alanları ve insanlardan bizim alanımıza dahil olmuş yine bizim teslimiyette olmamızı engelleyen alanları her katılımcının hak ettiği şekilde arındıracak bir şifa alanı sağlayacak.

Bu şifa alanı sonrasında kendi içinizdekilere daha tarafsız bakıp kendinizi daha net görmenize aracılık edecek; ruh, zihin, beden, ego, kalp, yüksek benlik ve özışık benliğinizin frekansını yükseltecek ve kendi yolunuzda içsel dengenizi bulmada siz izin verdiğiniz kadar size rehber olacak bir enerji alanı.

Çalışma Şekli:
20.12.2020 20:00’da açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:
Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 120 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Aralık 20, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Aralık 22, 2020 @ 20:00
Ücret:
120TL

Mekan

Bulunduğunuz Yer