İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Torus Mate Gökadası Varlıkları ile İnsanlık Deneyimi Arınması

Aralık 30, 2020 @ 17:00 - Ocak 1, 2021 @ 17:00

100TL

Torus Mate Gökadası Varlıkları ile İnsanlık Deneyimi Arınması

Tarih: 30.12.2020 17:00 – 01.01.2021 17:00

Ön Bilgilendirme:

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız aşağıdaki linkten detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

Bağımlılık Maddeleri ve Meditasyon Alanı

Çalışma İçeriği

Yılın son dolunayının enerjisi ile 2020’yi insan olarak DNAmızda bulunan aktif ya da pasif, AŞK boyutu ile uyumsuz insani alanlarımız Torus Mate Gökadası Varlıkları tarafından arındırılacağı bir şifa alanı olacak.

İnsanın tekamülü kendi içindeki en alt frekansı ve titreşimi kabul edip, yükseltebildiği ölçüde dengeli oluyor. Aslında insan kendi tekamülünü gerçekleştirmeye başladığın da tüm evreninde frekansını kendindeki alanlar aracılığıyla yapmış oluyor. Bu çalışmada bu zamana kadar yok saydığımız hayvani benliğimiz ve onunda altında olan benliklerimizi/alanlarımızı arındıracak. Arınma ile birlikte katılımcının alanındaki illüzyonlar arındığı için katılımcı kendi özündeki sevgi ve AŞKla kendini daha kolay şifalandırmaya başlayacak.

Çalışma Şekli:

30.12.2020 17:00’de açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum. 

Ücret: 100 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.) 

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. 

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79 

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Aralık 30, 2020 @ 17:00
Bitiş:
Ocak 1, 2021 @ 17:00
Ücret:
100TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Bulunduğunuz Yer