İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan AŞK Şifası

Şubat 22, 2021 @ 20:00 - Şubat 23, 2021 @ 20:00

100TL

Ücretli Uzaktan AŞK Şifası

Bu çalışma beşeri AŞK ilişkisi ile ilgili bir şifa olmayıp; insanın varoluşunda bulunan Kaos Boyutuna ait programların AŞK Boyutuna geçişini kolaylaştırmak için yapılan arınma çalışmasıdır.

Çalışma İçeriği

Bulunduğumuz evrenin düalite öğretisi gereği Kaos Boyutu ve AŞK Boyutu olarak var edildi. Burada yaratılmışlar zıtlıkla öğretilerini tamamlayarak BİRliği deneyimlemeyi öğreniyorlar. Bu zıtlık gereği evrensel frekansın düşük olduğu zamanlarda Kaos Boyutunda deneyim yaşayan çok daha fazla yaratılmış vardı. Yükselen frekanslar gereği Kaos Boyutu öğretilerini bazı yaratılmışlar bazı program ya da öğretileri deneyimlemeyi tamamladılar. Bu çalışmamızda AŞK Boyutundan bize rehberlik edecek ruhsal varlıklarla katılımcıların bitmiş olan Kaos Boyutu ve öğretileri ile ilgili varoluşlarındaki alanlar arındırılacak.

Çalışma Şekli

22.02.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

100 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.  

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz. 

Detaylar

Başlangıç:
Şubat 22, 2021 @ 20:00
Bitiş:
Şubat 23, 2021 @ 20:00
Ücret:
100TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Bulunduğunuz Yer