#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 25 Mart 2022 - 26 Mart 2022
18:00 - 20:00

Categories


Ücretli Başmeleklerle İnsanlık Dönüşüm Şifası

Çalışma Başlangıcı: 25.03.22 18:00

Çalışma Son Kayıt: 25.03.22 17:30

Çalışma Bitişi: 26.03.22 20:00

Çalışma İçeriği

Dünyada yaşayan her insan nesiller boyunca bir diğer insana kendi bildiği şekilde insan olmayı öğretti. Bu öğretiler içinde ışık kaynağı bilgisi, karanlık kaynak bilgisi ve çarpıtılmış bilgi mevcut. Bu üç bilgi insanın İnsan-ı Kamil olarak yapacağı birlik yolculuğunu bireysel insan olarak deneyimlemesini zorlaştırıyor.

Bu çalışmada Başmeleklerin rehberliğinde ışık bilgisindeki ben merkezinde insan olma bilgileri ile uyuşmayan bilgilerin, bilinçlerin ve enerjilerin arındırılması ile insanın özünde var olan insanlık bilgisine ulaşmasını engelleyen içsel ve dışsal programlar arındırılacak.

Sosyal ilişkiler içinde İlahi Ben BEN’im bilinci ile sevgi dili ile iletişimde olmasını engelleyen içsel ve dışsal programlar arındırılacak.

Ben, biz ve birlik kavramları ile ilgili insanlık planından alanına dahil olmuş ışık bilgisi olmayan bilgilerin, bilinçlerin ve enerjilerin arındırılacak.

Özgür irade alanında meydana gelmiş dengesizlik ilahi dengeye getirilecek.

Çalışma Şekli

25.03.2022 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar bu çalışmaya katılabilir.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır. Özel yazışma yapanlar benim özgür irade seçimimi önemsemediğini de göstermiş olacaktır. Bu da bizim yolculukta yolumuzun ayrılmasına neden olmuş olur.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

70 TL (Katılım bedelinin %5’i sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

 

You may also like