#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 6 Haziran 2021 - 7 Haziran 2021
18:00

Categories


Ücretli DNA’da AŞK Aktivasyonu

Varoluşta ilk yaratılış esnasında ruhlar Kaos boyutundan ya da AŞK boyutundan yaratıldı. Daha sonra ya görev nedeniyle ya da deneyim kazanmak adına hangi boyuttan yaratılmış olursa olsun ruhlar Kaos ya da AŞK boyutunu deneyimlediler. Bu deneyimler sonucunda ruhsal DNA’da tüm deneyimlerin kayıtları var oldu; olmaya da devam edecek. Kaos boyutunun bazı programları evrensel boyutta kapanmaya başladı. Bu kapanış nedeniyle de evrensel yasalarda o kayıtların varoluşta AŞKa dönüşümüne izin verildi.

Dünya gezegeni aynı anda Kaos boyutu ve AŞK boyutu deneyimlenen nadide gezegenlerden. Bu deneyim alanında kendi dönüşümünde tekamül yolculuğunda AŞK için saf niyetle gayret eden insanlara da fiziksel DNA’sını AŞKa dönüştürme hakkı verildi. 

Bu çalışmada;

Katılımcının ruhsal ve fiziksel DNAsında AŞK uyumlaması yapılacak.

Evrensel yasalarda izin verilen Kaos boyutu alanları ruhsal DNA’da AŞKa dönüştürülecek.

Fiziksel DNA ve gen alanında bulunan kendine ait ya da ailesine ait, hak ettiği Kaos boyutu alanları ve programları AŞKa dönüştürülecek.

Uyumlamanın ertesi gününden başlayarak katılımcı 40 günlük çalışma planını ara vermeden yaptığında şifa alanı dengelenmiş olacak. Bu süreçten sonra artık kişinin zamanı geldiğinde Kaos boyutu programlarının da AŞKa dönüşümü kendiliğinden gerçekleşmeye başlayacak.

Bu kendiliğinden dönüşüm süreci ilahi hak edişle kişinin kendi seçimleri ile devam edebilecek bir süreç. İnsan kendi özgür irade seçimi ile Kaos boyutunun programlarını deneyimlerse AŞK programı insan AŞK boyutu programlarını özgür irade seçimleri ile deneyimlemeyi seçtiğinde yeniden aktif olacak. AŞK kodlarının aktif olması kişinin kendi seçimleri ile değişkenlik gösterebilecek.

Kimler Katılabilir

Ruhsal olarak “evet katılabilir” cevabını aldığım insanları çalışmaya dahil edebileceğim.

NOT: Bu 41 günlük süreçte katılımcının alkol ve uyuşturucuyu kullanmaması gerekiyor.

Çalışma Şekli

06.06 18:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması ile başlayacak. Whatsapp grubunda çalışmanın ses kaydını paylaşacağım. Ses kaydından başka yapacağım bildirimlerin hepsini de grupta paylaşacağım. Süreç içindeki tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Özelden mesajlara cevap veremeyeceğim. Ertesi gün paylaşacağım kitapçıktaki çalışmaları yapma sorumluluğu ve bu süreçte ortaya çıkanlarda çözümü katılımcının önce içinde araması gerekiyor. Dışsal yazılı destekten ziyade 40 günde enerjisel düzeyde daha çok desteğim olacak.

Kayıt

Göbek adı varsa göbek adı dahil tam isim soyisim Whatsapp’tan mesaj aracılığıyla bildirilmesi gerekiyor.

Ücret

110 TL (Ücretin %10’u benim tarafımdan sivil toplum kuruluşlarına bağışlanacaktır.)

NOT:

❤️Ücretli ya da ücretsiz olan AŞK çalışmalarını dinlemek.
⚛️İllüzyonlardaki İlüzyonlardan Özgürleşme çalışmasını dinlemek.
🧠 Işık Bilgeleri ile Kollektif Bilincin Arındırılması Meditasyonunu dinlemek.

Çalışmalarını dinlemek kişinin kendi sürecinin kolaylaşması için önerilen tavsiyelerdi.

You may also like