#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 11 Ağustos 2022 - 12 Ağustos 2022
18:00

Categories


Ücretli Dolunayda Başmelek Ariel’le Dünyasal Konfor Çalışması

Çalışma Başlangıcı: 11.08.22 18:00

Çalışmaya Son Kayıt: 11.08.22 17:30

Çalışma Bitiş: 12.08.22 18:00

Türkiye saati ile 12.08.2022 04:36’da gerçekleşecek dolunay enerjisi öncesinde Başmelek Ariel aracılığıyla konfor enerjisine uyumlanacağız. Konfor dünyada bir insanın mutlu yaşaması için ihtiyacı olan dünyasal ve ruhsal her şeyi barındıran bir enerji alanı.

Bu uyumlama hangi alanları kişinin yaşamına açacak?

Kolaylık, sağlık, bolluk bereket, kariyer, AŞK, ruhsal yetiler, şans ve mucize alanlarının kapılarını açacak. Kişi bu kapılardan gelen fırsatları hayatına davet ederse ve kendi sorumluluğunu alırsa ancak yaşamında kendisi bunları tezahür ettirebilecek.

İnsanlık uzun bir süreden beri Yaratıcı ile birlikte yaratım alanında yaşam sürdürüyor. Ancak bu yaratım alanı için kendi sorumluluğunu alıp atması gereken adımları bu alanlara ait bilişe sahip olmadığı için adım atamıyor. Sizde kendi yaşamınızda bilmediğiniz için adım atamıyorsanız, bu çalışmada hücresel düzeyde bilmeniz gerekenler size hatırlatılacak. Başmelek Ariel’in rehberliği ile kendi yaşamınızı kurgulayacağınız rehberliğin bilgilerine ulaşabileceksiniz.

Yeni çağ enerjilerinde siz ne kadar bu oluşumun içinde olursanız; yaşamınızda hayalleriniz de daha hızlı gerçeklik olur.

Çalışma Şekli

11.08.2022 18:00’da açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

125 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir. Hesap bilgisi olmayanlar, cep telefonuma da gönderim yapabilir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like