#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 22 Şubat 2022 - 23 Şubat 2022
18:00

Categories


Ücretli Serafim Melekleriyle Sevgi Arınması

Evrensel yasalar gereği her bir yaratılmış hem kendi varlığından hem de direkt ya da dolaylı kendinden varoluşa yayılmış her şeyden sorumlu. Bu sorumluluk beraberinde şunu getiriyor, bir yaratılmış tekamülünü AŞK boyutunda deneyimlemeyi tercih ediyorsa varoluştaki kendine ait her şeyi sevgi frekansına yükseltmesi gerekiyor. Kendinden ortaya çıkmış her şey sevgiye dönüşünceye kadar bireysel tekamülü ilahi olarak onun uygun olduğu frekansta durduruluyor. Bu durmayı deneyimlemeden sevgi olmayan alanların şifasının aktive olması ve zamanı gelmiş arınmanın gerçekleşmesini Serafim Meleklerinin güçlü şifası ile deneyimleyeceğiz.

Bu çalışmada;

Katılımcıdan dünyaya ve evrene bu zamana kadar yayılmış direkt ya da dolaylı enerji, program ve bilinçlerin arındırılması gerçekleştirilecek.

Katılımcının kendi başına dönüşümünü başlatamayacağı sevgi dönüşüm programlarının aktivasyonları gerçekleştirilecek.

AŞK boyutunda tekamül etmek için bilinç düzeyinde katılımcının ruhsal planı ve özgür irade seçimlerine göre ilahi olarak aktarılması gereken bilinç öğretilerinin aktarımı gerçekleştirilecek. Bu bilinç hali katılımcı yaşamda eski enerji davranış ve düşünce kalıplarını değiştirdiğinde; değişim sürekli hale getirildiğinde kendiliğinden ortaya çıkacak.

Çalışma Şekli

22.02.2022 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

70 TL (Katılım bedelinin %5’i sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like