#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 1 Nisan 2022 - 17 Nisan 2022
18:00

Categories No Categories


Ücretli Dönüşüm Şifası

Kayıt yaptırmadan önce lütfen tüm detayları dikkatlice okuyun.

Çalışma Başlangıcı: 01.04.22 18:00

Çalışma Son Kayıt: 01.04.22 17:30

Çalışma Bitişi: 17.04.22 18:00

Çalışma İçeriği

Yeniay, 4 4 enerjisi, dolunay ve Nisan ayının birbirinden farklı 17 günün şifa enerjisini pozitif, aydınlık ve aydınlık üstü ruhsal varlıkların rehberliğinde ve şifasında deneyimleyeceğimiz bir süreç.

Dünyanın frekansı bu zamana kadar hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yükseliyor. İnsanlık planı henüz bu yükselişe adapte olamadı. Bireysel olarak bu yükselişe adapte olabilmek için bu çalışmada 17 gün boyunca her gün yeni bir niyet enerjisi ile arınacaksınız. Hak ettiğiniz şifanın alanınıza dahil olmaması için insanlık planı tarafından alanınıza dahil edilmiş enerjileri arındırmak için de her gün enerjisi yenilenen kısa bir meditasyon kaydı ile alanınız temizlenecek.

Ruhsal olgunluğa erişip, kendi hayatınızı idrak edebildiğinizde zorluk dediğiniz deneyimlerin aslında bir armağan olduğunu fark edebilirsiniz. Bu çalışmada kendinizi ruhsal olarak olgunlaştırmadan alıkoyan size ait ya da insanlığa ait planlar alanınızdan temizlenecek. 17 gün sonunda şifa alanının hayatınızda devam edebilmesi için değiştirmeniz gereken davranış ve düşünce alışkanlıklarınızı değiştirmek de sizin sorumluluğunuzda.

Çalışma Şekli

01.04.2022 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve yapmanız gereken niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Gönderilen niyeti yapmanız ve ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Çalışmaların her birinin amacı sizin içsel rehberliğinize ulaşmanıza aracılık etmek. Bu nedenle sorularınızı önce kalbinize ya da aklınıza sorun; cevap alamazsanız gruba yazmanız sizin için daha geliştirici olacaktır.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar bu çalışmaya katılabilir.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır. Özel yazışma yapanlar benim özgür irade seçimimi önemsemediğini de göstermiş olacaktır. Bu da bizim yolculukta yolumuzun ayrılmasına neden olmuş olur.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

20 TL (17 günlük çalışmanın tamamının ücreti)

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like