#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 14 Haziran 2021 - 15 Haziran 2021
19:00

Categories


Ücretli Ruhsal Varoluş Şifası

Çalışma Detayları

26 Mayıs tarihinde gerçekleşen tam ay tutulması ve 10 Haziran tarihinde gerçekleşen halkalı güneş tutulması enerjisel olarak bu zamana kadar kaçındığı pozitif ve aydınlık olmayan varoluş alanlarını görünür kıldı. Her iki tutulma alanında açılan ve henüz şifalanmayan döngüler bu şifa alanında şifaya açılacak.

Bir çoğumuzun dünyada ya da dünya dışında çeşitli yaşamları bulunuyor. Varoluş planı gereği ve her bir ruh kendi birlik yolculuğunda tekamülsüz yaşamları ya da diğer tüm tekamül yollarındaki yaşamları deneyimlemeyi seçmiş olabilir. Her şey olması gerektiği şekilde gerçekleşiyor. Bazı karmik döngülerin dönüşmesi lineer zamanda çok fazla zaman alabiliyor. İnsan kendi varoluş sorumluluğunu her şeyi ile aldığında ve saf niyetle yardım talep ettiğinde ise o insana ilahi armağanlar verilebiliyor. Bu çalışmanın enerji alanı da o armağanlardan birini içeriyor.

Burada şifaya açılacak her alan katılımcının kendi en karanlık ve en tekamülsüz yaşamına sahip çıkıp ona el uzatması ile gerçekleşebiliyor. Bu da şu demek oluyor siz her yaşamdaki sizi sevgi ile kucakladığınızda şifa enerjisi o yaşamdaki size akabilecek. Sizin sarılmadığınız her yaşam eski enerjide varlığını sürdürecek.
 
Ne olmuş olursak olalım kendimizi kucaklayalım ve sevelim ki daha fazla ışık olalım, daha fazla sevgi olalım, daha fazla AŞK olalım.

Çalışma Şekli

14.06.2021 19:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapamıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

120 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

 

You may also like