#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 28 Haziran 2022 - 29 Haziran 2022
20:00

Categories


Ücretli Yeniay’da AŞK Şifacılarıyla Yaşam Şifası

Çalışma Başlangıcı: 28.06.22 20:00

Çalışmaya Son Kayıt: 28.06.22 19:30

Çalışma Bitiş: 29.06.22 20:00

İçerik

29 Haziran 05:52’de gerçekleşecek yeniay enerjisi ile yaşamınızda sevgi odağında olmayan deneyimlerin ilahi olarak şifalanması çalışması.
 
Yaşam içindeki zorlayıcı deneyimler kişinin frekansının yükselmesini ya da dengede kalmasını zorlaştırabiliyor. Bu çalışmada hayatınızda artık dönüşmesini istediğiniz konulara odaklanarak varoluşunuzdaki sevgi olmayan yaşamların şifalanmasının alanı açılacak. Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi bu çalışmada da açılan şifa alanı kişiye Yaratıcı’nın izin verdiği kadar olacaktır.
 
Çalışma alanında açılan şifa alanı, kişinin yaşamı boyunca kişi kendi yaşam sorumluluğunu aldıkça aktif olacak bir alan.
 
Grubun çalışma alanı ve kişinin niyetleri ile alan değişken olacaktır. Lütfen kaydınızı yaptırmadan önce hayatınızdaki değişmesini istediğiniz konuları çalışma süresince sizinle olacak temiz bir kağıda yazın. Listeniz tamamlandığında kaydınızı yaptırmak için iletişime geçin. Bu yazma işlemi ile kendi sorumluluğunuzu almış oluyorsunuz.

Çalışma Şekli

28.06.2022 20:00’da açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

150 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like