#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 29 Ağustos 2021 - 30 Ağustos 2021
20:00

Categories


Ücretli Başmeleklerle Kendini SEVME Bolluk ve Bereket Çalışması

29 Ağustos ve 31 Ağustos tarihlerinde açılacak şifa alanları Başmeleklerin şifa alanı ile birleşip; daha derin bir şifa alanını deneyimleyeceğimiz bir çalışma.

Başmelek Haniel’in Mesajı

“Ben Başmelek Haniel,
 
Sizler varoluş kaynağının sonsuz kaynağı tarafından her koşulda besleniyorsunuz. Dünya planının derslerinden biri de yaratım. Yaratımı öğrenmeniz ve onu ortaya çıkarmanız için çeşitli kaynaklar sizlerden geriye çekildi. Bu sadece kendi gücünüzü ortaya çıkarmanız içindi.
 
Dünya ve ilahi plandaki varlıklar bu konuda sizin yaşam senaryonuzda hep yanınızda oldu. Bunu okuduğunuzda ikilem yaşayacaksınız. “Parasızlık çektiğim zamanda hiç kimse benimle değildi” düşüncesi zihinlerinizde ortaya çıkacak. Dünya gezegenin planında olan düalite bolluk alanında da yine elbette devrede. Bolluğu yaratmanız için tüm sistem size yokluğu deneyimletti. Bu süreçte de içinizdeki gücün ışığı hep daha da parlak oldu.
 
Bu çalışma ile birlikte sizlerin artık ihtiyacı olmayan bolluk dışındaki alanları temizleyeceğiz, bilinçaltınızı yeniden şekillendireceğiz. Sizler ruhsal ve dünyasal yükseliş için yapmanız gerekenleri yaptınız. Yapmaya devam edeceğinizi de biliyoruz. Daha hızlı yükselmeniz için sizlerden yüklerinizi alacağız.
Her birinizin ilahi planı doğrultusunda temizlenmesi gereken her alan kök nedene kadar temizlenecek.
 
Bu çalışma için ben meleklerin sözcüsü oldum. Çalışma esnasında çalıştığınız ve yeni frekansta olan bir çok Başmelek ve Başmelek grubu sizlerle olacak. Sevgi, ışık ve neşe ile sizlerle yeni yaşamınızı şekillendireceğiz.”

Çalışma Şekli:

29.08.2021 20:00’de açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin benim hesabıma geçmiş olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma grubundan çalışma mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

90 TL (Katılım bedelinin %10’u sivil toplum kuruluşlarına benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

You may also like