#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 29 Kasım 2021 - 30 Kasım 2021
20:00

Categories


Başmelek Ariel’le Bolluk Çalışması

Çalışma İçeriği

Yaşadığımız koşullarda ekonomi alanında oldukça değişken bir döneme girdik. Bu değişkenlikten her birey kendi ruhsal kayıtlarına göre etkileniyor. Bu çalışmada hem katılımcıların kendine özgü kayıtları arındırılırken hem de insanlık tarafından dünyada inşa edilmiş ekonomik sistem içindeki her bireyi etkileyen alanlar için şifa aktivasyonu gerçekleştirilecek.

Tüm meditasyonların içeriği farklı olduğu için bu meditasyonun da içeriği bu zamana kadar yapılmışlardan farklı olacaktır.

Başmelek Ariel’in Mesajı

Yaşamınızı sevgi boyutunda dengede tutmanızı engelleyen en büyük enerji korku enerjisi. Korku enerjisinin programının başlangıcı sizde korku duygusu ile aktif hale geliyor. Sahip olduğunuz korku duygusu ne kadar çeşitlilik içerirse; alanınızla da o kadar çok korku programı bağ kuruyor. Bu kurulan bağlarla siz sahip olduğunuz ve yaşamınız içinde yönetmeyi öğrendiğiniz korkuyu yönetemez hale geliyorsunuz. Bu yönetememe halinizden korku programları faydalanıp, büyük bir girdap oluşturmaya başlıyor.

Bu girdabın başlangıcını insanlık tarihinde tetikleyen çok farlı unsurlar oldu. Şu an yaşadığınız devirde, her ne kadar bu korkuların farkında olmasanız da para kaybetme ve ölüm korkusu her birinizin alanında çoğunlukla aktif halde bulunuyor. Bu farkında olmadığınız korkular da sizin frekansınızın ve insanlığın frekansının yükselişini engelliyor.

Yaşadığınız bu deneyimlerin sadece öğretisinin sizde oluşması ve sizden sonraki nesillere korku kodu bulunmadan bilinç halinin aktarılması için bu çalışma size sunulmuştur.

Kendi yarattığınız paradokslarla bu şifa alanı size sunulmuştur.

Çalışma Şekli

29.11.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma bitiş mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

20 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk projesi olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

NOT: Yükseliş şifasına katılanlar da bu çalışmaya kayıt yaptırabilir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

You may also like