#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 4 Kasım 2021 - 5 Kasım 2021
18:00 - 22:00

Categories No Categories


Ücretli Yeniayda Frekans Yükseltme ve Dengeleme Çalışması

2012 yılı itibariyle insanlık planında bir çok yeni enerji programı aktif oldu. 2019 yılına kadar bu yeni enerji programı insanlık planına yavaş yavaş adapte oldu. 2019 yılı itibariyle yeni enerji programları daha hızlı bir şekilde insanlık planında aktif olmaya başladı.

2022 ile birlikte hızlanma daha da artacak. 2021’in son aylarını değişime hızlı adapte olabilmek için sahip olduğumuz eski enerji programlarından özgürleşmek için harika bir süreç. Bu süreci dilerseniz kendi kendinize gerçekleştirebilirsiniz dilerseniz de bu ve bundan sonraki çalışmalarda kalbinizin evet dedikleri ile benimle birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Yin yang sembolü bize eski enerjide iyinin içinde kötünün; kötünün için de iyinin varlığını hatırlatıyordu. Yeni enerjide bu sembol benim içim de şöyle açılım buldu iyinin içinde daha iyi; daha iyinin içinde iyinin var olması.

Bu çalışma enerjisi iki ayrı enerjisel frekansta çalışacak.

Frekanslardan biri katılımcının sahip olduğu aktif ya da pasif karanlık alanın negatife veya nötre dönüşmesi

Frekanslardan diğeri katılımcının sahip olduğu aktif ya da pasif nötr alanın pozitife  dönüşmesi.

Bu iki frekans kişinin değişim programlarının her birinin dönüşüm hızına göre iç içe geçerek DNA sarmalları gibi çalışacak bir enerji alanı barındırıyor. Zihinsel düzeyde katılımcının enerjiyi yönetmesine ya da yönlendirmesine ihtiyaç olmadan; katılımcının yaşam frekansına göre kendiliğinden dönüşecek bir frekans paketi.

Katılımcının sorumlu olduğu alan; davranışlarının ve düşüncelerinin eski programda devrede olmasını önlemek. Yeni düşünce ve davranış kalıplarını gerçekleştirme gayretinde olmak.

Çalışma Şekli

04.11.2021 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

90 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk projesi olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

You may also like