#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 5 Mayıs 2022 - 6 Mayıs 2022
17:00 - 20:00

Categories


Ücretli Hıdırellez Melek Grupları ile Dilek Niyet Çalışması

“Yaratıcı ile birlikte tezahür ettirme programı dışında olan bu zamana kadar hıdırellez zamanında yaptığım tüm niyet ya da dilek çalışmalarının, ritüellerin enerjisini ilahi işlem için meleklere teslim ediyorum. Yaratıcı ile birlikte tezahür ettirme programı ile açılan ilahi şifaya kendimi açıyorum.” bu niyeti okuduktan sonra kalbiniz ferahladıysa ve kalbiniz haydi diyorsa bu çalışmaya kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Kayıt yaptırmadan önce lütfen tüm detayları dikkatlice okuyun.

Çalışma Başlangıcı: 05.05.22 17:00

Çalışma Son Kayıt: 05.05.22 16:30

Çalışma Bitişi: 06.05.22 20:00

Dilek ve niyet uyumunuzu birleştirip ruhunuz ve egonuzla ya da nefsinizle iş birliği içinde en doğru kelimelerle yeni yaratım alanlarınızı fark edip sevginin ve meleklerin gücü ile yeni gerçekliğinizi Yaratıcı ile birlikte tezahür ettireceğiniz bir çalışma olacak.

Dileklerimiz ruhumuzun planı doğrultusunda ortaya çıkan isteklerimiz, niyetlerimiz de egomuzun ya da nefsimizin planı doğrultusunda ortaya çıkan isteklerimiz.

Çalışmada birlikte olacağımız melek grupları grubun ortak enerji alanı ile uyumlu olarak;

 • Koruyucu Melekler; insan frekansına en yakın melekler,
 • Başmelekler; kaynak enerji frekansını dünyaya aktaran melekler,
 • Prensipler Melekleri; dünyada kitlesel alanda çalışan melekler,
 • Erdemler Melekleri; Ruhsal uyanış ve tekamül için insanlara enerji aktarımı yapan melekler,
 • Güçler Melekleri; İnsanlık tarihinin kayıtlarını tutan ve zorlu durumlarda insanları uyaran melekler,
 • Hakimiyetler (Dominionlar) Melekleri; Bilgelik ve sezgileri yöneten melekler,
 • Tahtlar (Thrones) Melekleri; İlahi adalet ve karma yasaları yöneten melekler,
 • Cherubim Melekleri; Kaynağın bilgeliğini temsil ederler ve yıldızları koruyan melekler,
 • Serafim Melekleri; Allah’a en yakın melekler, saf ışık ve saf sevgi melekleri

Melek grupları frekans olarak ve görev olarak ayrılıp bizlerin zihinsel seviyemize göre en yakın harf frekansı ile tanımlanmış gruplardır. Bu grupların her biri ile çalışma esnasında uyumlanıp yaşam döngümüz içinde en doğru enerji ile çalışmamızın gerçekleşmesi amacıyla yapılmıştır.

Daha önce yaptığımız gibi sezgisel olarak gerçekleştirilen bir çalışma. Çalışma içeriği ve enerjiler grupla birlikte ortaya çıkıyor.

Hangi Konular İçin Çalışma Yapacağız:

Hayatınızda olmasını istediğiniz; aşk ve ilişkiler, kariyer ve para, ruhsal uyanışı da içine alan yaşamımızı kapsayan ilahi olarak olması gerekenlerin önündeki engellerin arınacağı bir dönüşüm çalışması olacak. 

Çalışma Şekli

05.05.2022 17:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer yapmanız gereken niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Gönderilen ses kaydını dinlemeniz ve eğer olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Çalışmanın ana amacı sizin içsel rehberliğinize ulaşmanıza aracılık etmek. Bu nedenle sorularınızı önce kalbinize ya da aklınıza sorun; cevap alamazsanız gruba yazmanız sizin için daha geliştirici olacaktır.

Daha önceden yükseliş şifasına katılmış katılımcılar ile uyumlu frekans alanı da katılımcılar için aktif olacak.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar bu çalışmaya katılabilir.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır. Özel yazışma yapanlar benim özgür irade seçimimi önemsemediğini de göstermiş olacaktır. Bu da bizim yolculukta yolumuzun ayrılmasına neden olmuş olur.

  Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum. 

Ücret

80 TL (Katılım bedelinin %5’i sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like