İçeriğe geç

Ücretli Serafim Melekleriyle Yaşam Denge Şifası

#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 19 Kasım 2023 - 20 Kasım 2023
18:00 - 22:00

Categories


Ücretli Serafim Melekleriyle Yaşam Denge Şifası

Lütfen kayıt yaptırmadan önce tüm detayları dikkatlice okuyunuz.

Çalışma Başlangıcı: 19.11.23 18:00

Çalışmaya Son Kayıt: 19.11.23 17:30

Çalışma Bitiş: 20.11.23 22:00

Çalışma İçeriği

Her insan, şu zamana kadar kendine özgü bir yaşam dengesi oluşturmuş durumda. Oluşturulmuş bu yaşam dengeleri ise genelde ruhun kendi varlık hakikati ile uyumlu olması yerine gördüğü insanların dünyasal hırs ya da açgözlülükleri ile donanmış başkalarına ait programların kopyalanması ya da çalınması ile oluşturulmuş bir eğreti şekilde.

Bu çalışmada insanın kendine özgü planına uygun olmayan ya da özgür irade seçiminde olsa dahi seçmiş olduğu tekâmül yolu ile uyumsuz programların arınmasına yönelik olacak. Bu nedenle bu şifa çalışması ego programı aktif olan insanları mutlu ve huzurlu hissettirmeyecek bir şifa alanı olacağını baştan ifade edeyim. Yaşam planınızdan gitmesi gereken sizin ruhunuzun özü ile uyumsuz alanlardan vazgeçmeniz gerekecekse ve siz buna hazır değilseniz katılmanız size uygun olmayacaktır.

Şu niyeti okuduğunda içinde heyecan ve mutluluk hissedenlerin kayıt yaptırması daha uygun olacaktır. “Dünya yaşamımı ruhsal planım doğrultusunda Işık Boyutu ya da daha üst frekans boyutlardaki denge merkezi ile Yaratıcı ile birlikte tezahür ettirmeyi cesaretle seçiyorum.” İçiniz huzursuz olduysa ve çalışmaya kaydolmayı düşünmüyorsanız, “az önce yapmış olduğum seçimi iptal ediyor ve devam eden yaşam dengemle hayatıma devam ediyorum.” niyetini yapıp işlemi geri alabilirsiniz.

Çalışma alanında Serafim Melekleri bizlere hem rehberlik edip, kendi özgür irade seçimlerimizi gözden geçirirken bize rehberlik edecekler. Hem de dönüşmesi gereken programlarımızın dönüşümüne aracılık edecek, özgürleşmeyi ilahi olarak hak ettiğimiz programlardan da bizi kolayca özgürleştirecekleri tatlı bir şifa alanı ile varoluşumuzu sarmalayacaklar.

Çalışma Şekli

19.11.2023 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve çalışma süresince yapılacak niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer başka bir niyet olursa gönderilen niyeti yapmanız yeterli.

ÖNEMLİ NOT
  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir.
  • Şu an aldatma programı içinde deneyimi olmayan. (Evli ya da ilişkisi varken başka biri ile ilişkisi olmayan. Evli ya da ilişkisi olduğunu bildiği biri ile ilişkisi olmayan.)
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu meditasyonun enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz. Yedeklemeleri mail adresinize yaparsanız telefonunuza herhangi bir şey olduğunda verilere mailinizi silmediğiniz sürece ulaşabilirsiniz.

Ücret

150 TL (Katılım ücretinin %10’u benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, aşağıdaki videodan bilgi alabilirsiniz.