İçeriğe geç

AŞK ve Sevgi Yok Edicileri İçin Arınma Çalışması

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 507Kelime
  • 426Görüntülenme

AŞK ve Sevgi Yok Edicileri İçin Arınma Çalışması

Bu dünyada sevgiyi ve AŞKı yok etmekle görevli insanlar da var.

Yaşadığımız zorlu deneyimlerin sorumluluğunu alıp, bu öğretinin bizi sevgiye ya da AŞKa dönüştürmesi için gayret gösterip, her anımızı sevgi ya da AŞKla kucaklayıp, o deneyimi ve kendimizi şifalandırıyoruz. Bu yok edici insanlar gelip, tüm emekleri yok sayıp, bizi ilk ana döndürüp, iyileşmiş yarayı sanki yaraymış gibi kanatmaya çalışıyorlar. “Yok kardeşim orada artık bir yara falan yok, oh mis gibi iyileşmiş ve yenilenmiş. Uğraşsan da artık burası kanamayacak.” desek de anlamıyorlar. Sanırım bu insanların gözünde bir de geçmiş gözlükleri var. O gözlükle yıllar öncesini görüyorlar.

Bu insanlar sizin hayatınıza da uğruyorsa buyurun arınmaya 🥰

“Yaşamım içinde deneyimlediğim zorlu deneyimleri, acıları sürekli bana hatırlatıp, sahip olduğum sevgiyi ve AŞKı yok etmeye çalışan insanların ve kişilerin oyununu görüyorum ve bu oyunu bozuyorum.

Yaşadığım deneyimlere ait kollektif bilinçteki tüm bilgi ve anılarında şimdi anda benim frekansıma dönüşmesini ve bu deneyimimin ilahi AŞK korumasına alınmasını Yaratıcı’dan talep ediyorum.

Herhangi bir insanın, kişinin, kurumun, kuruluşun benim yaşamımda şifalandırdığım alanlara kendi sanılarını ve zanlarını benim alanıma boşaltmasına iznim yok. Bunu yapanları ve yapacakları İlahi Adalet Görevlilerine teslim ediyorum.

İnsanlık planında var edilmiş programlar nedeniyle farkında olmadan ya da bilerek başka bir insana ya da kendime yaptığım sevgi ve AŞKı safsızlaştırmaya dair ne varsa hepsini iptal ediyorum ve hepsini kaynağa teslim ediyorum. Kendim de dahil bunu yaptığım tüm insanlardan özür diliyorum. Sorumlu olduğum alanlara ilahi şifa için sevgi enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Sevgiyi ve AŞKı yok etmekle görevli insanlarla bir araya geldiğimde yaşamımı ve kendimi onların fiziksel ve enerjisel etkisi benim alanımdan gidinceye kadar anda benim frekansıma uygun AŞK korumasına alıyorum.

İnsan olarak benim ötemdeki her şey için de Yaratıcı’dan hak ettiğim ilahi şifayı ve korunmayı talep ediyorum. Yaratıcı’ya teslim etmem gereken her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.”

Her sevgisiz olan etkileşim kalbimizde AŞK varsa çok yüce bir AŞKla şifalanıyor 🤍

13.02.2022

 

Etiketler: