İçeriğe geç

Başmelek Sonya’nın 26 Eylül 2022 Yeni Ay Mesajı

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 673Kelime
  • 151Görüntülenme

Başmelek Sonya’nın 26 Eylül 2022 Yeni Ay Mesajı

Sevgili Güzel Dostlar,

Sizleri ışığın bilgeliği ile selamlıyorum. Şu an yaşadığınız Dünya gezegenin içinde bulunduğu güneş sistemindeki göksel hareketlerin enerjisi siz insanları daha fazla etkilemeye başladı. Bu etkileşimin sebebi sizin beden frekansınızdaki negatif titreşimlerin arınması ile birlikte gezegeninizin ve güneş dahil güneş sistemindeki tüm gök cisimlerinin frekansını daha berrak algılamanızdan kaynaklanıyor. Bu nedenle gök cisimlerinin etkisine karşı daha hassas olmanız sizin yaşamınızı daha dengeli ilerletmenize aracı olur.

Evreninizde bulunan her yıldızda kendine özgü bir kaynak portalı bulunur. Bu kaynak portalı aracılığıyla bulunduğunuz evrene kaynak enerji akışı ya da yansıması olur. Güneş sisteminin yıldızı olan güneş de bu işlevi yerine getiriyor. Kaynak enerjinin insanlar tarafından Dünya’nın dönüşü nedeniyle kesintiye uğramadan sürekli alınabilmesi hem güneş hem de ay aracılığıyla sağlanıyor. Dünya’nın güneşle karşı karşıya geldiği sürelerde güneşten direkt kaynak enerji insanlara akarken, Dünya’nın güneşi arkasına aldığında kaynak enerji bu defa ay tarafından yansıtılıyor. Ay’ın da kendi dönüşü nedeniyle kaynak enerjiyi çeşitli döngülerde size yansıtabiliyor. Ayın yeni ay hali kaynak enerjinin en az insanlığa yansıtıldığı, dolunay hali de kaynak enerjinin insanlığa en çok yansıtıldığı dönemdir. Düalitenin programlarını dengeleyebilmeniz için kaynak enerji ile temasınızın böyle olması sizin için en uygun döngüdür.

Ayın fazları sadece insanlığa kaynak enerjiyi yansıtmaz aynı zamanda insanlığın toplu tekamülü için öğretileri de kollektif bilince ve insanların her birinin bilinçaltına aktarır. Bu yeni ayda insanlık için ortak öğreti programı insanlık akaşasındaki özgürleşilmesi gereken korku ile bağlantılı bilinçlerden özgürleşmedir. Bu özgürleşmeyi deneyimlememeniz için kollektif bilinçte bağlı olduğunuz ve aydınlık tekâmülün dünyada insanlık tarafından deneyimlenmesini istemeyen insanların sizi engelleme çalışmaları olacaktır. Bu engellemeler fiziksel gözle görebileceğiniz deneyimler olabileceği gibi gözle göremediğiniz enerjisel engellemeler de olabilir. Lütfen şunu sizlere tekrar hatırlatmama izin verin, birbirinizi yükseltme ya da durdurma/düşürme gayretiniz düalite programı için gereklidir. Bu nedenle size engel oluşturan tanıdığınız ya da tanımadığınız insanlara tepki göstermeyin. Onlar düalite içindeki rollerini yerine getiriyorlar. Siz de kendi tekâmül yolculuğunuzda kendi rolünüzü yerine getiriyorsunuz. Burada sizin kendi hayatınızla ilgili fark ettiğiniz sizi durduran ya da gerileten bir programa tabi oluyorsanız, bu nedeni şifalandırın. Karşı tarafı ya da kendinizi suçlamayın. Farkındalığınızın yükselmesine izin verirseniz yaşamınız içinde daha az insanı yargılarsınız. Bu da sizin hayat koşullarına daha hızlı adapte olmanıza aracı olur.

Bu yeni ay da kendinizi şifalandırmak ve özgürlük programını yaşamınıza dahil etmek için dilerseniz benimle şu niyetle çalışma yapabilirsiniz, “Başmelek Sonya lütfen şu an benimle ol. Bu yeni ayın öğretisini yaşamıma kolayca uyarlayabilmem için bana rehber ol.” Niyeti yapıp sizin için uygun olan süre meditatif halde kalarak bu deneyimi enerjisel olarak birlikte deneyimleyebiliriz.

Gök cisimleri ve biz ruhsal varlıklar sizin dönüşüm yolculuğunuzda ışığınızı arttırmak için size rehberlik ediyoruz. Gök cisimleri sizi cezalandırmak için varlık sürdürmüyorlar.

Dilediğiniz her an size hizmet etmeye hazırım.

26.09.2022

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Etiketler: