#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 20 Ağustos 2022 - 21 Ağustos 2022
19:00

Categories


Ücretli Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Arınma Çalışması

Çalışma Başlangıcı: 20.08.22 19:00

Çalışmaya Son Kayıt: 20.08.22 18:30

Çalışma Bitiş: 21.08.22 19:00

20 Ağustos 00:00 – 21 Ağustos 19:00 arasında alkol almayacaklar lütfen çalışmaya katılsınlar. Tüm ayrıntıları lütfen dikkatle okuduktan sonra kayıt için iletişime geçin.

Eğer doğuştan çeşitli kolaylıklar hayatınızda yoksa, ruhsal planınızda olan kolaylıkları yaşamınıza dahil edebilmek için doğuştan kolaylığı olmayanlara göre biraz daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Bu çalışmada hem dünyasal hem de ruhsal olarak ruhsal planınızda olan ilahi olarak hak ettiğiniz ancak henüz hayatınızda tezahür etmemiş kolaylık programlarının, tezahür edebilmesi için özgürleşmeniz gereken Kaos Boyutu programlarından daha kolay özgürleşebilmeniz için DNA düzeyinden başlayan bağıntılar varoluşsal boyuta kadar arındırılacak. Varoluşta enerji izinizin bulunduğu her alanı AŞKa dönüştürmek her zaman ruhunuzun sorumluluğunda olacaktır. Bu enerji izinizin alanından sizin yaşamınıza yansıyan AŞK Boyutu içinde henüz kolaylık boyutuna dönüşememiş Kaos Boyutu temelli öğretilerin dönüşümünü yavaşlatan Kaos Boyutu kök programlarına ilahi yasalara göre şifalandırılacak. 

Çalışma Şekli

20.08.2022 19:00’da açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer olursa gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken daha derin çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Çalışmaya Kimler Katılabilir

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • Ruhsal planının sorumluluğunu farkında olmasalar da içsel düzeyde yüzde yüz alma disiplininde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler. (Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.) 
  • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatırmış olanlar. (Çalışma hafta sonu olduğu için havale yapmayacaklar işlemi FAST ile gerçekleştirmeliler. EFT talimatı verenler kendi bankaları ile görüşüp işlemi iptal etsinler. Gönderilen paraların iadesini artık yapmayacağım. Bunu da kendi paranızın sorumluluğunu almanız için yapıyorum.)

ÖNEMLİ NOT

  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

150 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir. Hesap bilgisi olmayanlar, cep telefonuma da gönderim yapabilir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like