İçeriğe geç

Geçiş İçin Duam

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 392Kelime
  • 160Görüntülenme

Geçiş İçin Duam

Dünya 2012 yılından beri enerjisel olarak yükseliyor. Bu yükseliş sonucu görevi tamamlanan ruhsal olarak görevli ruhsal varlıklar, hayvanlar, bitkiler ve insanlar dünya planından ayrılıyorlar. Bu geçişlerin ilahi plan için uygunsa daha kolay olması adına bir çalışma yazacağım. Kalben saf niyetle bunu dile getirdiğimizde Allah dualarımızı duyup, buna cevap verecektir.

“Allah’ım biliyorum yaratılmış her şey fani. Bizim dünyamızdan ayrılması gereken her canlının bu boyuttan ayrılıp geçiş yapacağı yeni boyuta bizim ölüm dediğimiz süreci daha kolay gerçekleştirmesi ilahi olarak mümkünse, kalben bu geçişin kolay olmasını talep ediyorum.

Bu yaşamda bu zamana kadar ölüme olan tüm isyanım için bağışlanma talep ediyorum.

Bu geçişin daha kolay olması için insan olarak yapacağım sorumluluklarımı kabul ediyorum.

Dünyaya her canlının ölümünün daha kolay olması için sevgimi gönderiyorum.

Geçiş yapan her canlının sana ulaşacağı yolu kolayca bulması için senin bana bahşettiğin ışığımı onlara yönlendiriyorum. Bu rehberlik için kendi ışığımı tüm yaşamım boyunca güçlendirmeyi seçiyorum.

Ölümle bu dünyadan ayrılan her yaratılmışı onurlandırıyorum. Seçimine saygı duyuyorum.

Tüm dünya yaratılmışları için senden kolaylık talep ediyorum. Tüm yarattıklarına olan merhametini ve sevgini biliyorum.

Madde bedende seni unutmuş ancak enerjisel boyutta seni bilen tüm yaratılmışlardan hak edenlere senin varlığını ona gönderdiğim sevgimle hatırlatıyorum.

Tüm yaratılmışlar için hak ettiğimiz kolaylık kapılarını bize aç. Amin🤲🏻

Avustralya’da devam eden yangın için ve şahit olduğunuz tüm sevgi olmayan deneyimler için bu niyeti tekrarlayabilirsiniz. Duamız ne kadar içten olursa açılan kapılarımızda o kadar çok olur 💚
 
04.01.2020
 
 
 
Etiketler: