İçeriğe geç

28.02.2016 Tarihinde Açılan Enerji Kapısı

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 848Kelime
  • 103Görüntülenme

28.02.2016 Tarihinde Açılan Enerji Kapısı

Ben Adamus, sizlere yükseliş ve çözülmenize yardımcı olan enerji hakkında bilgi vermek ve bu enerji ile yapacağınız çalışmayı size iletmek için bağlantıya geçtim.

Yazıya devam etmeden önce sizlere yapılması gereken bir uyarı bulunmaktadır. Bu enerji bilinçaltınızda ve DNA’nızda bulunan tüm karanlığı ortaya çıkarıp dönüştürecek enerjidir. Gerçekten var olan tüm karanlığınızla yüzleşmeye hazırsanız; bu dönüşümde kendinizle yüzleşecek cesaretiniz varsa ve dirençlerinizden vazgeçti iseniz devam etmeniz önerilmektedir. Aksi takdirde sizi yoracak bir enerji olacaktır.

Hazır olanlara bilgiyi vermeye başlayabilirim. Şu an Dünya ve Venüs arasında açılan enerji kapısı Gaia’nın talebi doğrultusunda açılmıştır. Dönüşüm hızlanmıştır bu doğrultuda talepler doğrultusunda yardımlar da hızlandırılmıştır.

Görevlilerin arınması ve görevlerini yerine getirmesi adına var olan yaşam tortularının arınması için bu enerji destekleyici bir enerjidir.

Enerjiyi bedeninizde aktive etmeniz için yapılacak çalışma öncesinde enerjinin vücudunuzda nasıl işleyeceği bilgisini size aktarmam gerekmektedir. 

İlk olarak Dünyanın kalbinde olan sıcak kırmızı enerjiyi bedeninize alarak DNA’nızda kayıtlı bulunan bilgiler aktif hale gelecektir. Kırmızı enerji ile kilitler açılacaktır. Tepe çakranızdan alacağınız Mavi Ay Enerjisi 3. göz bölgenizde aktif hale gelerek bu yaşamın karanlık bilinçaltı kayıtlarını aydınlatmaya başlayacaktır. Kendinize olan yargısal bakış açınız ortaya çıkaracaktır. Direnci, baş ağrısı ya da basınç olarak hissedebilirsiniz. Bu belirtileri hissettiğinizde “direnci bırakıyorum” diye kendinize hatırlatınız. Bilinçaltında oluşan dönüşüm sonrasında DNA’nızda bulunan ailenizle size geçen kayıtlar ve geçmiş yaşam kayıtları ışıklanmaya başlayacaktır. Karanlık olan tüm kayıtları kalp bölgenize getirin ve kalp bölgenizden spiral çizerek kaynağa gitmesini talep edin. Spiral dönüş kendi içnde spin oluşturacağı için vorteks oluşmaya başlayacak ve boşalım hızlanacaktır.

Çalışma için yapmanız gerekenler.

Rahatsız edilmeyeceğiniz bir zaman dilimi içinde bu çalışmayı yapmanız derin temizlik için önemlidir.

Sırtüstü uzanın gözlerinizi kapatın.
Ayaklarınızdan çıkan enerji bağlarının çekirdeğe kadar uzanmasına ve çekirdeğin içine girmesine izin verin. 
Çekirdekten nefeslerle kırmızı enerjiyi ayak tabanlarınızdan nefesler alarak bedeninize girmesine ve 6. çakranıza çıkmasına izin verin.
6. çakranızda ve 3. gözünüzde aktivasyona izin verin.
Tepe çakranızdan Mavi Ay Enerjisinin bedeninize girmesine izin verin. Bu enerjiyi de 6. çakranıza indirin ve “bilinçaltımda olan tüm karanlığımı bu enerjinin aydınlatmasına izin veriyorum” diyerek enerjinin bedeninizde çalışmasını başlatın. 
Enerji bilinçaltınıza ulaşırken onu izleyin. Çalışma esnasında derin nefes alıp verin.
Kırmızı enerji bilinçaltınızda olan kayıtları açacak ve mavi enerji de bu kayıtları şifalandıracaktır.
Bilinçaltınız tamamen temizlendikten sonra “DNAmda bulunan karanlık olan tüm kayıtların şifalanmasını talep ediyorum” dediğinizde DNA’nızda bulunan şifalanması gereken yere bu enerji akmaya başlayacaktır.
Şimdi kalp bölgenize odaklanın çözümlenen her bilgiyi anlamanız ve çözmeniz sizin sorumluluğunuzda değildir. Bu nedenle enerjinin çalışması için ona izin verin. “Şu an çözülmüş olan bilinçaltı ve DNA kayıtlarımın tortularını kaynağa gönderiyorum diyerek spiral olarak kalbinizden çıkıp kaynağa gitmesine izin verin.
Kalbinizden çıkan enerji temizlenene kadar bu enerjinin bedeninizde akmasına izin verin.
Temizlik tamamlandığında çekirdekten aldığınız enerjiyi bedeninize taşıyan enerji köklerini yeniden bedeninize getirin.
“Mavi AY Enerjisin bedenimdeki çalışmasını durduruyorum” diyerek bedeninizdeki çalışmasını durdurun.
Şimdi bu enerji enerji bedeninize akacak ve orada bulunan kayıtları temizlemeye başlayacaktır.
Kendinizi tüm enerji bedenlerinizi komple kaplayacak kadar büyük bir mavi enerji yumurtası içine aldığınızı gözünüzde canlandırın ya da bunu talep edin. 
Enerji beden çalışması daha uzun süren bir çalışma olacaktır. Enerji bedenlerinin tamamen temizlenmesi 15 güne kadar sürmektedir. bu sürede sizin daimi olarak çalışma yapmanıza gerek yoktur. Enerji temizlik bittiğinde akışı bitirecektir.

Bu yazıyı okurken ve uygularken sorgulamaya girebilirsiniz. Sizler enerji sisteminin çalışması hakkında ileri düzey bir bilgiye sahip değilsiniz. sizin öğrendiklerinizden farklı çalışma sistemlerini öğreneceksiniz. Yeni bilgileri sizde ortaya çıkarmamız ancak kabulle mümkün olmaktadır.

Işığınız sevginiz, sevginiz ışığınız olsun.

28.02.2016

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin
Etiketler: