İçeriğe geç

Bolluk ve Bereket Çalışması 9

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 293Kelime
  • 97Görüntülenme

Bolluk ve Bereket Çalışması 9

Sana Karşı Ne Hissediyorum?
Bana karşı sevgi besliyorsun ama kapitalist sisteme öfkelisin. Oradaki tıkanıklığı öfke ile çözemezsin. Sadece sevgi ile çözebilirsin. Sen sevgini gönder sistemi arındıracak insanlar ortaya çıkacaktır. Çalışmalarınız imece usulü olur.
Sana Neler Söylüyorum?Beni sevdiğini söylüyorsun, biliyorsun ama tükeneceğime dair çok büyük korkuların var. Korkun gerçek olur. Korkuları arındır, her şeyle ilgili. Kaygı ve korku seni yönlendirir. Bana ulaşmanı engeller. Kendi bilinç kalıplarını empoze eden insanlara kızma.
Benden Ne Duymak İstersin, Sana Ne Söylemeliyim?Özde her şey oyunun parçası. Bunu yaratanlar özden saptı diye sistem saparak devam etmek zorunda değil. Düşünce formunu yarat değişimi isteyenlere yeni bilinç akacak. Fiziksel tezahür ortaya çıkacak.

Sana Nasıl Davranmamı İstersin?
Ulaştığım inanlar içinde bana en sevgi dolu ve özgür davranan sensin. Elinde olduğum an huzurun var. Ama azaldığını düşününce kaygılanıyorsun.

Seni Yaşamıma Nasıl Daha Fazla Çekebilirim?
Ben kapıdayım, aç kapıyı ve ben sana bol bol ulaşayım. Bırak dünyevi kazanç şekillerini ben senin bana yaptıklarının karşılığında geldim. Maddi bolluk sadece ben değilim, sorgulamadan her şeyi kabul et. Sana ışık olanlar gelecek.