#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 11 Mart 2022 - 13 Mart 2022
18:00

Categories


Ücretli Başmeleklerle İçsel Barış ve Bolluk Şifası

Çalışma Başlangıcı: 11.03.2022 18:00

Çalışma Son Kayıt: 11.03.2022 17:30

Çalışma Bitişi: 13.03.2022 18:00

Çalışma İçeriği

Çalışmada Başmeleklerle aşağıdaki konular ile ilgili ilahi dengeleme gerçekleştirilecek;

İlahi olarak Yaratıcı her insanı yarattığında onun rızkını da birlikte yarattı. Dünya planındaki yaşam amacı, yaşam dersleri ya da özgür irade seçimleri ile insanlar hak ettikleri rızkları hayatlarında tezahür ettiremiyorlar. Bu üç alanla ilgili şifalanması ya da dönüşmesi gereken alanlar ilahi hak edişle ilahi dengeye açılacak.

İnsanlık planı var ettiği tüketim bilinci nedeniyle evrensel alma ve verme dengesini de bireysel olarak dengesizleştirmiş durumda. Bu programlarda katılımcının özgür iradesi ile verdiği izinlerle ilahi dengeye getirilecek. Eski dengesizlik haline katılımcı özgür iradesi ile geçiş yapmamak için düşüncelerinin ve davranışlarının farkında olup; onları değiştirme sorumluluğunda.

İnsanlık topluca tüketim illüzyonları yarattı. Bu illüzyonlar artık ortadan kalktığı için gerçekle yüzleşmede para krizi deneyimini yaşama ihtimali mevcut. Bu girdaba çekilmeden her katılımcının kendi hak edişinde bulunan rızk alanının yaşamına dahil olmasındaki engeller arındırılacak.

Katılımcının Yaratıcı’yla saf bir şekilde bağ kurması ilahi olarak mümkünken bunu gerçekleştirmesini engelleyen alandaki enerjiler, programlar, bilinçler ya da bilişler arındırılmış olacak.

İlahi olarak hak ettiği içsel barış dengesini deneyimlemesini engelleyen alanlar arındırılacak.

Çalışma Şekli

11.03.2022 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

90 TL (Katılım bedelinin %5’i sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like