İçeriğe geç

Hathor Grubu ile Virüs Temizliği Enerji Çalışması

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 3Dakika
  • 802Kelime
  • 258Görüntülenme
Enerji alanınız virüsün titreşimi ile uyumsuz olduğunda virüs bedeninizde varlık sürdüremez.

 

Hathor Grubu ile Virüs Temizliği Enerji Çalışması

Yazacaklarım biyolojik bilgi olmayıp, sadece virüslerin enerjisel düzeyde varlık sürdürme nedenini algıladığım kadarıyla size aktaracağım. Evrende var olan her şey enerjiden oluşuyor. Var olmuş her şey kendisi ile uyumlu alanda varlık sürdürüyor. Titreşim ve frekans alanı. Virüsler titreşim alanında varlık sürdüren mikroorganizmalar. Virüslerin bizim bedenimizde yaşayabilmesi için enerjisel olarak onların yaşayabileceği titreşimin bizim bedenimizde bulunuyor olması gerekiyor. Bu titreşimi bizde negatif duygu, düşünce, his ve enerjiler arttırıyor. Siz yapı itibariyle o duygu, düşünce, his ve enerjiye sahip olmamanıza rağmen birilerinden bunları alanınıza almış ve fark etmemiş olabilirsiniz. Siz fark etmeseniz de virüs bunu fark ediyor ve kendine hayatta kalacağı alan bulmuş oluyor.

Bu sabah uyandığımda ilahi olarak virüsler gerçekten dünyada kalmalı mı ya da virüsler dünyada varlık sürdürmek istiyor mu sorularını sorarak çalışma yaptım. Her iki sorunun cevabını da “hayır” olarak aldım. Madem onların görevi bitti neden şu an dünya insanı yeni bir virüs ile deneyim yaşıyor sorusunu sorduğumda “insanlar kendi düşük titreşimli gerçekliklerinden vazgeçmek istemedikleri için düşük titreşim yaratımı yapıyorlar” cevabı geldi.

Bu enerji ve zihin ortak çalışması sonrası Hathor Grubu benimle iletişime geçti. Virüs temizliği ile ilgili yapılacak çalışma için şifaya aracı olacaklarını ilettiler. Ben de sizlere çalışmayı aktarıyorum.

Varoluşun ses üstadı Hathorları alanıma davet ediyorum.

Virüse bağlı hasta olma ve ölme korkumu arındırmanız için size teslim ediyorum.

Bu ana kadar virüs kaynaklı yaşadığım tüm hastalıklarla ilgili bedenimin bağışıklık sisteminde o virüslerin bilgisi kalacak şekilde diğer arındırmanız gereken her şeyi sağlıklı bir şekilde bedenimden arındırmanız için size izin veriyorum.

İnsanların tıbbi bilgi ve ezoterik şifa bilgisini birbirine aktarırken çarpıtılarak ya da eksiltilerek bana ulaştırdığı virüslerle ilgili her bilgiyi alanımdan arındırmanızı ve sadece bilmem gereken ilahi gerçek bilgiyi bana aktarmanızı talep ediyorum.

Şu an fiziksel bedenimde korumaya aldığım ya da sakladığım virüsler varsa artık onların da benim de daha güvende olmamız adına yapılması gereken ilahi işlem neyse onu yapmanız için size teslim ediyorum. Bu şekilde bedenimde bulundurmak adına alanımda var olmasına izin verdiğim düşük titreşim alanlarını da size teslim ediyorum.

Daha önce hiç bir yaşamımda karşılaşmamış olduğum ve bundan sonra da onlarla karşılaşmama gerek olmadan yaşam sürmemin mümkün olduğu bilgisini bana ilahi olarak tanımlamanızı ve dünyada şu an var olan ya da gelecekte var olacak benim için yeni virüslerin alanıma giriş yapmaması için koruma oluşturmanızı talep ediyorum. 

Yeni virüslerin alanıma dahil olması için uygun olan şu an sahip olduğum düşük titreşimli alanlarımı da sağlıklı, kolay, konforlu ve neşeli bir şekilde benden arındırmanız için yardım talep ediyorum.

Hathorlar olarak sizin yaptığınız bu şifada insan odağı olarak kendim için ve insanlık için yüzde yüz sorumluluğumu alıyorum.

Bu niyeti yaptıktan sonra dilerseniz ayakta dilerseniz uzanarak gözlerinizi kapatın ve enerji alanınızda Hathorların çalışmasına izin verin. 

Ben kendi çalışmamı ayakta yaptım. Bedenimin sallanmasına ya da istediği hareketi yapmasına izin verdim. Eğer ayakta yapacaksanız geniş ve boş bir alanda yapmanız daha uygun olur.

Virüslerle savaşmayın onlarda artık dünyamızdan ayrılmak istiyorlar, sadece sevgiyle hoşça kal deyin onlara. Bedeninizde misafir ettiniz artık insan bedeninde ve dünyada yaşamalarının zamanı tamamlanmış “aaa olur mu ne kadar erken kalkıyorsun, lütfen biraz daha otur” diye ısrar etmeden “e peki madem gideceksin haydi yolun açık olsun” diye yolcu edin.

Kendi adıma bu eğlenceli şifa alanı için Hathorlar’a çok teşekkür ediyorum.

Sağlıklı günler bizimle olsun…

28.01.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰