İçeriğe geç

Hayatı Kolaylaştırıyorum – Yaşam Hikayeleri

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 613Kelime
  • 129Görüntülenme

Hayatı Kolaylaştırıyorum – Yaşam Hikayeleri

Bir başka yaşam hikayesi yazımda Hayatı Kolaylaştırıyorum e-kitabının hikayesini aktarmıştım. Okumak isteyenler buradan ulaşabilirsiniz.

Zihnen okuduğunuzda çok basit ve bir çok dil bilgisi hatasını içinde barındırıyor. Bu özelliklerini kabul edenlere ve enerjisini alanlara farklı kapılar açıyor. Düzeltilmeye izin vermiyor 🙂 Bunun amacının şu olduğunu algıladım. Her birimizin farkında olduğu ya da olmadığı takıntıları ve tahammül edemediği belirli alanlar var. İşte bu alanlarımızı kırmak için kendine dokundurtmuyor. 

Kitap her okumada kişinin o an ihtiyacı olan şifa ve farkındalık her neyse o alanını yeri geldiğinde onu zorlayarak şifalandırıyor.

Dün bir grup çalışmamızda yine gündeme geldi ve okuyucularımızın yorumunu onların iznini alıp sizlerle paylaşıyorum.

İ. Hanım “E-kitabı okuyan biri olarak okumanızı çok isterim müthiş farkındalıklar oluşuyor 🙏😇 Yasemin’in emeğine bilgisine bir kez daha teşekkürler.

Ben çok kitap okumayı seven ve okuyan biri olarak ilk sıradaki başucu kitabım çok farklı bir kitap şöyle ki Yasemin’in bilgisi tecrübesi, meleklerin, ışık varlıklarının enerjisi ile harika dönüşümler yaşadım ben.

Yasemincim bu arada kitap herkese ulaşması için ne mümkün diyelim Yaradana zamana meleklerimize bırakalım D&R raflarında ilk sırada görmeyi seçiyorum🙏😇🥰🤗” 

Bazı yorumlardan sonra içsel olarak yeni cevaplar da geliyor. 

Henüz kitabın matbu hale gelmesi sistem tarafından onaylanmadı.

Ben ilk kitap yaz denildikten sonra yayınevleri ile görüştüm. İki yayınevi ile sözleşme imzaladım ama basılmadı.

Sonra bana şu mesajı verdiler “bu kitap İnternet ve teknoloji frekansını temizlemesi için e-kitap formatında olmalı.”

Bu iki platform temizlendikten sonra zamanı gelince mutlaka matbuu hale de gelir.

Kübra Hanım “Ben de e-kitabı okumuş biri olarak tavsiye ederim . Anlatılmaz yaşanır cinsinden ✨ enerji akışını ve sevgiyi kitabı açıp okumaya başlarken hissediyorsunuz . Bir de kitabın başka güzel bir yanı, her okunduğunda ihtiyaca binaen farklı karanlık noktaları aydınlatması ✨✨

Kitabın anlatımı üslubu çok sade, herkesin anlayacağı bir dile sahip. Ama enerji alanı herkese göre farklı güzellikte çalışıyor 🌟🥰”

Nevser Hanım “E- kitap olması bence çok iyi yolda işten eve veya yanınıza almaya unuysanız da yolculuklarda tel açıp okuma şansınız var. Ayrıca bitirince tekrar okumak da güzel. Enerjisi o anda frekansı ile arınma yapıyor, e daha ne olsun:-) 💫”

S. Hanım “Bende E-Kitab’ı okuma şansına sahip oldum🙏🏻yarar sağlayan bilgiler mevcut😍 Her okuyuşta ayrı bir şifa 🙏🏻 Yüreğine sağlık Sevgili Yasemin. İyi ki varsın❤🧚🏻‍♀💐”

S. Hanım “E-kitabı ben de aldım Yasemin Hanım. Aslında internetten pdf şeklinde çok kitap okuyan biriyim ama enerji frekansı taşıyan kitapları okuyamadığımı fark ettim. Sizin kitabınız, bir kaç kitapta daha bunu yaşadım. Sanırım dijital boyutun kirliliğini arıtamıyorum. Müsait olduğumda ben de çıktı alıp okuyacağım🥰❤🙏”

Dijital okusanız yaşamınız boyunca arınması gereken ve bizim yaşamımızın bir parçası olan dijital boyutu arındırmış olursunuz.

“Kitabin bu amacını bilmiyordum Yasemin hanım. Farklı bir gözle bakacağım bundan sonra🥰🙏😇”

Kitap hakkında bilgi almak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.