İçeriğe geç

Varoluş Özünde Sen Kimsin?

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 764Kelime
  • 160Görüntülenme

Var Oluş Özünde Sen Kimsin

Varoluş Özünde Sen Kimsin?

Spiritüel konularla ilgilenmeye başladıktan sonra benimde arayışa girdiğim konulardan biriydi bu soru. Ruhumun kaynağını bulabilmek adına zamanımın ve paramın uygun olduğu bir çok seminer, eğitim, workshop, meditasyon ve sohbetlerde hep kendimle ilgili bir ipucu almak adına konuşmacıdan adeta yalvarırcasına bu bilgiyi vermesini isterdim.

Kendi kendime yapacağım çalışmalarla yine bu soruya cevap arıyordum. Kitaplar, videolar sözler bir açılım yapsın diye o kadar çok istedim. Benim ruhuma yaptığım kendim için katkı 2010 yılından bu zamana kadar her gün ruhsallığım için uzun ya da kısa süre ayırıp çalışmalar yapıyorum. Bu ve saf niyetim bana kendimi açtı.

Kendimi dışarıda bulmak için 4 – 5 yıl aradım durdum. Sadece yap bozun küçük parçalarını buldum. Sonra sistem benim bu kadar dışarıda arama arzumdan yanlış yerlere gitmemem için beni durdurdu. Benim için yeni bir dönem başladı kendimi kendi içimde arama serüvenim. Bu serüven bitmeyen bir yolculuk hala keyifle o yolculuğa devam ediyorum.

Meleklerle, yüksek benliğimle ya da diğer ruhsal varlıklarla yaptığım çalışmada her biri bana yeni bir armağan veriyor. Resim gittikçe mükemmelleşiyor ya da yeni bir resim ortaya çıkıyor.

Her birimiz farklı ruhsal görev grupları içindeyiz. Bu görev gruplarında bile farklılıklar var. Bu sebeple birinin sizinle ilgili algısı ancak onun frekans aralığına göre ve sizin ruhsal görevinizdeki çeşitli alan içindir. Dışarıdan biri sizi tam olarak bilemez. Ruhsal varlıklar da size ancak belirli bilgileri verebilir. Allah’ın ona bahşettiği bilgiyi size iletebilir. Fazlası sadece Allah’la sizin ruhsal varlığınız arasındadır.

Bu yolculuğa ben Kryon ve Mesnevi ile çıktım. Mesnevide Mevlana’nın “Ancak senin bildirdiğini biliriz.” sözünü bir yerlere not etmiştim. Allah bana ilk bilgiyi ulaştırmıştı. Ancak ben bu sözün sırrını yıllarca sonra çözdüm. Çalıştığım her insana kendi ile buluşması için çalışma yapmasını öneririm. Yapıp yapmamak kişinin kendi tercihidir.

Bilgiler katman katman önümüzde nasıl açılıyor? Karmaşık bir problem değil evrenin matematiği hep çok basit ve kolaydır. Kalbini saflaştırdıkça sevgin artar; sevgin arttıkça frekansın artar. Frekansın artınca çözümler sana sunulur ve kendi sırrına erersin.

Ben de artık dünya da yaşamımı sürdürmek için spiritüel çalışmalar ve enerjilerle para kazanıyorum. Benim gibi bu yolda olan bir çok insan var. Bizlerin sınavı ve denemesi sizlerden daha ağır oluyor. İlahi planı bilip insanların özgür iradesine müdahele etmeden onlara yol göstermek ve kendi kişisel alma verme dengeni korumak da bu yoldaki herkesin sınavlarından biri. Her birimiz bu dersi çeşitli şekillerde alıyoruz. Çalışma alacağınız insanlar için bu durumu göz önünde alın ve ona göre çalışmaların içine girin.

Evrensel yasalara göre bildiğiniz bilgiden sorumlu olursunuz. İnsanoğlunda var olan merak duygusu sizi ruhunuzun planında olmayan deneyim alanlarına çekebilir. Yazdıklarımla ilgili deneyimler yaşadım. Bunları uyarı olması için yazıyorum.

Farkındalık ya da enerji kapısını açtıktan sonra bir yol göstericiye ihtiyacınız yok. Lütfen kalbinizin pusulasına bakın. Size yüklenmiş değersizlik duygularından ve kibirden özgürleşip kendi rehberliğinizde ilerleyin.

Var oluş özünüzü tam olarak sadece ve sadece siz ulaşabilirsiniz. Bizlerin size kapıyı açmasına izin verin sonra içinize dönün.

Yaratan’ın öyle güzel armağanları var ki bunu ancak o size verir.

Lütfen güzel ruhlar kendinizi fark edin 

Yaratan’ın/Yaradan’ın saf sevgi ve ışığı ile önünüzde eğiliyor sizleri selamlıyorum 

11.05.2017

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰