İçeriğe geç

Üçüncü Göz Aktivasyonu Meditasyonu Geri Bildirim – Yaşam Hikayesi

  • 6 yıl önce
  • 1Dakika
  • 263Kelime
  • 140Görüntülenme

Üçüncü Göz Aktivasyonu Meditasyonu Geri Bildirim – Yaşam Hikayesi

Dün gece yüklediğim Başmelek Zadkiel’le 3. Göz Akitavasyonu Meditasyonunu yaptıktan sonraki Berna Hanım’ın deneyimi. Berna Hanımla Ocak ayından beri çeşitli uzaktan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Berna Hanım kendi dönüşümüne zaman ayırıp dışarıdan sadece destek alan ve her şeyi kendinin yaptığını fark eden dönüşenlerden.

İnsanlar hem üçüncü göz aktivasyonu talep edip hem de korktukları için bunu gerçekleştiremiyorlar. Korkan ve tedirgin olanlara verilebilecek harika bir deneyim oldu. Berna Hanım’dan dinleyelim olanları.

Ben Başmelek Zadkiel ile 3. Göz Aktivasyon Meditasyonunu yaptım 🙏🏻
Öncelikle müthiş huzur ve sıcaklık hissettim ve bana bu çalışmayı 7 gün boyunca yapmam gerektiği çalışmanın en başında söylendi ve daha sonra ilk kez benim koruyucu meleğimin Başmelek Ariel olduğunu öğrendim 🙏🏻Zihnime yönlendiğimde bana sarılıp o muazzam sıcaklığı huzuru hissettim ve benimle konuştular şükürler olsun ve olumsuz hiçbir biliş ortaya çıkmadı ❤💕💕😇 çok teşekkür ediyorum her şeyi herkesi Yaradandan ötürü çokkkkk seviyorum Allah sizden razı olsun😘😇 benden size kocaman sevgiler ❤

Yaşamınızda gerçekten ne olmasını istiyorsanız her şey hayatınızda zamanı geldiğinde ortaya çıkıyor. Bu paylaşım için Berna Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

05.10.2018

Arzu edenler için meditasyonu ekliyorum