İçeriğe geç

Başmelek Mikail’den İlahi Bilgelik Çalışması

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 405Kelime
  • 617Görüntülenme

Başmelek Mikail’den İlahi Bilgelik Çalışması

Kendi yaşam planınızı ilahi olarak fark etmeniz gerekirken, fark edemediğiniz ya da hatırlayamadığınız zamanlarda bu çalışmayı tekrarlayabilirsiniz. Lütfen bu çalışmayı meditatif olarak kendinize zaman ayırabileceğiniz zamanda yapın.

“İnsan olarak planladığım yaşamın içindeki detaylardan fark etmem gerekenleri ilahi zamanda fark edip, hayatımda şükretmem gereken anlarda şükretmemi engelleyen perdeleri kaldırması için alanıma ve varoluşuma ilahi yasalara göre Başmelek Mikail’i davet ediyorum.

Başmelek Mikail’in bana aktarması gereken kendi hakikatimi bilmemesi gereken her şeye ilahi yasalara göre kapatmasını talep ediyorum. Yaşam planımı idrak edemediğim için Yaratıcı’ya isyan edip, kendi kendimi Yaratıcı’dan uzaklaştırdığım her programdan Başmelek Mikail’in ilahi olarak hak ettiğim alanları arındırmasını talep ediyorum.

Kendi yaşam planımda bilmem gereken insan olarak kendi sorumluluğumdan kaçtığım programlarımı Başmelek Mikail’in arındırmasını talep ediyorum. 

Başmelek Mikail’in kendi yaşam planımı idrak edip, özgür irade seçimlerimin farkında olmamı engelleyen kendi kendime yarattığım illüzyonları arındırmasına ve oyunlarımı iptal edip; ilahi olarak saflaşması gereken her şeyi saflaştırmasına izin veriyorum.

Dünya’da insan olarak deneyimlediğim her anımı onurlandırmamı engelleyen ilahi olarak arındırmam gereken alanlarda gerçekleştirmem gereken saflaşmayı gerçekleştirmemi engelleyen her şeyi ilahi işlem için Başmelek Mikail’e teslim ediyorum.

Bu çalışmayı yaparken alana müdahil olmaya çalışan her şeyle ilgili varoluş bağlarımın hepsini ilahi işlem için Başmelek Mikail’e teslim ediyorum.

Başmelek Mikail’in bana aktarması gereken ilahi bilgeliğin bilgisine kendimi açıyorum. Başmelek Mikail’in aktardığı ilahi bilgeliğin bilgisinin ilahi zamanda tezahür etmesine izin veriyorum.”

Bu niyeti yaptıktan sonra gözlerinizi kapatıp, sizin için olacak akışa izin verin. Gözlerinizi açmanız gereken zamanda açın.

10.07.2022

Etiketler: