İçeriğe geç

Dünyasal ve Ruhsal Görevlerin Birleşimi – Yaşam Hikayesi

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 509Kelime
  • 136Görüntülenme

Dünyasal ve Ruhsal Görevlerin Birleşimi – Yaşam Hikayesi

Bizim Gamze ile yol arkadaşlığımızın başlangıcı bir yıl öncesine dayanıyor. Bu bir yıl on yıllık deneyim ve bilgi alanını bize açtı. Gamze’nin dünyasal iş hayatını ve ruhsal görevi mükemmel bir şekilde birleştirdi. Onun bu hikayesine şahit olmak benim için çok keyifli ve öğretici oldu. Ruhsallık konusunda eğitimler aldıktan sonra bir çok insan ne yapması gerektiği ile ilgili olarak karmaşaya düşüyor. Gamze’nin yaşam hikayesi bu karmaşayı ortadan kaldırıp, birleştirici bir örnek olduğu için Gamze’den hikayesini bizimle paylaşmasını istedim.

Özünüzdeki cevheri ortaya çıkarmada dilerim Gamze’nin hikayesi size ilham olur. Söz Gamze’de 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Herkese Merhaba,

Ruhsallıkla dünyasal mesleğimi birleştirme yolculuğumu sizlere de ışık olması niyetiyle paylaşıyorum. Yazının enerjisi dileyen herkeste aktif olsun 🙏🏻

Yaklaşık 5 yıl önce ruhsal çalışmalara ilgi duymaya başlayıp ardından çeşitli eğitimler aldım. Önceleri bu çalışmaları yalnızca kendi üzerimde deniyordum.

Zaman içinde çevremden de talepler gelmeye başlayınca, seanslar yapmaya başladım. O günlerde hayatım için “kolaylık” ı çok da seçmiyordum / seçemiyordum. Bu yüzden şöyle bir ikileme düşmüştüm.

Acaba mesleğim olan İngilizce öğretmenliğini bırakmalı mıyım? Ruhsal rehberlik bana hayatımı sürdürmem için gereken maddiyatı sağlayabilecek mi? Acaba benim ruhsal görevim ne? Bu göreve nerden başlamalıyım?

Tüm bu soruların içindeyken sıklıkla fikrine, enerjisine güvendiğim arkadaşlarıma danışıyordum. O zaman sevgili Yasemin, bana “İngilizce alanında temizlik yapmak üzerine de bir görevim olduğunu” söylediğinde itiraf etmeliyim ki, “sadece bu mu 🙈” demiştim.

Aylarca bu fikirler içinde savrulup durdum. Türlü türlü meditasyonlar, çalışmalar, dışardan destekler aldım. Nisan 2019’da aklımda, ruhumda bir şimşek çaktı. Ve son derece “kolay” olan bir yöntem aklıma geldi.

İngilizce öğretirken, kullandığım tüm ruhsal yöntemleri eğitimlerime ekleyecektim.

Bu sisteme “Dil Aktivasyon Programı” adını verdim. Karar vermemle sistem de hızlıca işlemeye başladı 😇

Önce öğrencilerim arttı, ardından dil blokajları adına birçok alan temizlendi. Aydınlık İngilizce dünya üzerinde artmaya başladı 🙏🏻
Dil blokajlarının altında yatan görünürde İngilizce ile alakalı olmayan birçok alan şifalanmaya başladı.

Bu süreçte görevlendirildiğim için çok mutluyum. Önceleri “küçük” gördüğüm bu görevin ne büyük bir alan kapladığını şaşkınlıkla gözlemliyorum. Sistemin şahaneliğine bayılıyorum 😇💗

İngilizce ile ilgili çok farklı bir öğreti tekniği var Gamze’nin İngilizce öğreniminize bugüne kadar yol alamadıysanız Gamze’nin o güzel öğretmenliğini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

30.07.2019