İçeriğe geç

Havaya ve Suya Şifa

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 338Kelime
  • 129Görüntülenme

Havaya ve Suya Şifa

Tarih: Günlük Olarak Daimi

Hepimiz suyun hayatta kalmak için ne kadar önemli olduğunu fark ettik. Bu farkındalıkla evimiz, yuvamız dünyanın bize verdiği tüm güzelliklere teşekkür etmek isteyen herkes bu çalışma aracılığıyla teşekkürünü farkında olarak yapmış olur.

Su ve hava her birimiz için yaşam kaynağı. Yaşam kaynaklarımız çeşitli faktörlerden dolayı kirleniyor ve kirlenmeye devam ediyorlar. Masaru Emoto’nun su ile ilgili yapmış olduğu bilimsel çalışmalara ve ruhsal aldığım bilgiler dahilinde düşünce ve enerji ile dönüştüremeyeceğimiz her hangi bir durum yok.

Kendimiz, dünyada yaşayan canlılar ve dünya için bu çalışmayı yapıyoruz.

Gün içinde her hangi bir zamanda evinizdeki tüm çeşmeleri düşünün “Dünyanın koruyucuları ve ışık varlıklar şu an benimle olun enerjileriniz ve bilgeliğinizle beni destekleyin. Suyun ve havanın kirlenmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız sizi seviyorum. Aloha, indigo” dedikten sonra minimum 5 dakika olacak şekilde dilerseniz enerji akıtın, dilerseniz dua edin ya da ho’oponopono yapın. “Şu andan itibaren fiziksel bedenimi arındırırken kullandığım her su damlası varoluş planı dahilinde izinli olduğum her alanda, su döngüsü içinde olduğu her anda o su damlasında olan enerjiler dünyadaki suyu ve bulunduğu alanı arındırsın.” Niyetini yapıp enerji akışını tamamlayın. Aynı niyet ile Kundalini reiki çalışması da yapabilirsiniz.

Lütfen çevrenizdeki herkesle bu çalışmayı paylaşın. Siz bire ve bütüne hizmet ederseniz bir ve bütün de size hizmet eder.

Etiketler: