İçeriğe geç
Spread the love
  • 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 296Kelime
  • 193Görüntülenme

İçimdeki Cam Kırıkları

İçimdeki Cam Kırıkları

Bu yaşıma kadar yaşadığım olayların bazılarında canım acıdı. Ama yaşanmış her ne olursa olsun herkesi hep affettim dedim. Gerçekten de affettim. Ama o affedişlerde kendimi şifalandırmayı unutmuşum. Dün fark ettim içinde ince ince cam kırığı olan boş bir kavanoz gibi hissettim kendimi. Dün içimdeki camları temizleme cesaretini gösteremedim. Bu akşama kısmet oldu.

Gözlerimi kapadım ve bu cam kırıklarını nasıl temizleyeceğim bana yardım edin dedim. Kendimi şifaya açtım. Camların çıktığı yerler şifalansın diye. Sonrasında göbek hizama bir bez gerdim camlar düşüp onun üzerinde toplandı. Merak etmeyin camlar ne kadar büyük olsa da bu bez dayanıklı yırtılmaz tüm camlar üzerinde kalır. Son cam tanesi de düşünce bezi topladım. Tekrar temiz bir bez gerip sonra vücudumu amuda kalkmış gibi düşünüp ters dönüp ayaklarım yukarı gelecek şekilde topladım camları ve yine çıkan yerleri şifalandırdım. Şimdi hiçbir kırığım kalmadı. Tüm organlarım ve bedenim canıma batan cam kırıklarımdan kurtuldular.

Artık öğretilerimin faydalarının benimle kalmasına faydası olmayanlardan kurtulmaya geçen hafta niyet etmiştim. Kurtuluyorum bana yararı olmayan ağırlıklarımdan.

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰