• 3 sene önce
  • 3Dakika
  • 767Kelime
  • 74

Lineer ve Evrensel Zaman Birleşkesi

Hem astrolojik hem de lineer zamanda yeni bir aya girdik. Bu ayın bize getirilerini Başmelek Mikail bize iletmişti. Mesajı okumak isterseniz buradan okuyabilirsiniz 

Bugün uzun saatler meditasyon ve dönüşüm çalışmaları yaptım. Her birimiz farklı ruhsal görevler için dünyadayız. Her görevliye de adanmışlığı ölçüsünde görev alanları aktive oluyor.

Bu aya gireken Aşk Melekleriyle AŞK Neşesi Çalışması ile Temmuza veda Ağustosa merhaba dedik. Bu çalışma alanıyla birlikte farklı alanlar şifaya açıldı. Şifalandıkça bilgiler de netleşti.

İnsani tarafımızın ve ruhumuzun AŞK gerçekliklerinin farklı olduğunu bir kez daha fark ettim. 

Kendi içinizdeki ve dışınızdaki kaosa aşık olmadan beşeri AŞK içinde mutlu olamıyorsunuz. Her şeye aşık olduğunuzda mutsuz olmanız için bir sebep olmuyor. Geçen ay ruhumun kaosa aşık olduğunu hatırlayınca insan benliğimle kaosa aşık olmayı öğreniyorum. Her şeyin kolay olduğunu hep sizlere hatırlatıp duruyorum. Henüz kaosa aşık olmanın kolay tarafını bulamadım Konu tespit edildikten sonra her şey hızlıca dönüşüyor. Bunu tekrar tekrar deneyimlediğim için artık paniklemiyorum.

Kaosun ve AŞKın lineer zamanı birbirinden çok farklı. 28-29 Temmuz pazar günü çeşitli zaman aralıklarında kaosun zamanı içinde olduğumu fark etmeden kaos zamanını deneyimledim. Kendimi salyangoz gibi hissettim. 30 dakika 3 saat gibi akıyordu. 30-31 Temmuzda AŞK lineer zamanı içindeydim. Her zaman her yerde olabildiğim ve kendimi kuş gibi hissettim. (En hızlı kuş Bayağı Doğanmış.) 1 Ağustos da çoğunluk AŞK lineer zamanı günün son saatleri kaos lineer zamanı içindeydim. Kaos lineer zamanı yolculuk esnasında aktif oluyordu. Arkadaşlarımın yanında ya da evdeyken AŞK lineer zamanı içine giriyordum.

30 Temmuzda zaman zaman içinde derken ne demek istediğimi bugün idrak düzeyinde anladım. Dünyasal olarak 24 saate böldüğümüz zamanın enerjisel bölünmüşlüğünden çoğunlukla haberdar olmuyoruz.

Değişim ve dönüşümünüz çabuk olsun istiyorsanız işte o zaman kendi alanınızda AŞK lineer zamanını aktif etmek her şeyi kolaylaştırıyor. Elbette tercih size ait. 

AŞK Lineer Zamanını Aktif Etmek

En kolay aktivasyonu Başmelek Metatron’la gerçekleştirebilirsiniz. Zamanın yöneticisi Başmelek Metatron sizi dünyasal lineer zaman boyutlarına ve evrensel zamana uyumlar. AŞK lineer zamanı evrensel zamandan en az sapmış zaman alanı.

“Başmelek Metatron şu an bulunduğum boyut kaos boyutuna rağmen lütfen benim alanımda AŞK lineer zamanını aktif et” niyetini yaptığınızda AŞK lineer zamanı sizin alanınızda aktif olur.

Günlük hayat içinde kalabalık insanlarla bir arada olduğumuz zaman kendi frekansımız AŞK boyutunda olsa bile alanımızda Kaos boyutu yasaları aktif oluyor. Onlarla çatışmadan en huzurlu birliktelik hali AŞK lineer zaman aktivasyonu sonrasında gerçekleşir.

Yıllar yıllar önce iş yerindeki işgüzar bir arkadaşıma sinirlenip hem onun hem de benim alanımda kaos lineer zamanını aktif ettim. Sorunlu müşterinin fabrikasına ulaşmamız üç saat sürmüştü. Siz siz olun negatif yaratım yapmayın. Negatif yaratımlar çok güçlü olarak gerçekleşiyor. Günün sonunda daha çok mutsuz olan siz oluyorsunuz. Bu yazı ile birlikte o anı da şifalandırayım. Dünyanın enerji alanında, insanlığın lineer zamanında benden kaynaklı bir şeyler kalmasın.

Eğer sizde öfke ya da kızgınlıkla farkında olmadan kaos lineer zamanında dengesizlikler yarattıysanız hemen şifalandıralım.

“Zaman Lordlarından ve zamanın tüm görevlilerinden özür diliyorum. Zamanda yaptığım dengesizlik için Yaratıcı’dan af ve bağışlanma talep ediyorum. Bu süreçte etkilediğim herkesten özür diliyorum. Başmelek Metatron aracılığıyla benim algımın ötesindeki benden kaynaklı her şeyin şifalanması için yardım ve rehberlik talep ediyorum. Kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Her şeyin ilahi dengeye gelmesi için Dördüncü Boyut olan zamana sevgimi gönderiyorum.”

Zaman içindeki tüm zamanlarımız keyifli ve kolay geçsin.

02.08.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

You may also like