İçeriğe geç

Özlem Olmalı mı

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 501Kelime
  • 68Görüntülenme

Özlem Olmalı mı

Bugün hem kardeşimle hem de arkadaşımla Özlem isimlerini konuştuk. İyi andık Özlemleri  iki alandan da devreye girince bu konu bakılması gerekenlere listesine alındı. Şimdi özlem enerjisi bize kendini anlatacak bakalım biz nasıl biliyormuşuz, aslında kendisi nasılmış.

Teşekkür ederim Yasemin ve ona bu alanı yansıtmama aracılık eden yürekler.

Özlemi yani beni sizler Yaratıcı’dan talep ettiniz. Biz yaratım alanında kaybolursak yuvaya dönmek için bize bir pusula ver dediniz. Sözlerimin hepsi sizin şu an kullandığınız konuşma diline uyarılıp aktarılıyor. O boyuttaki dille oluşumu anlatırsam hiç bir şeyi anlamlandıramayacaksınız.

Yaratıcı da insanımsı yaşam döngüsü içinde olan her yaratılmışın yaşam merkezine sizlerin kalbine beni bıraktı. Yolu kaybettiğinizde bu duygu yaşamınız içinde ortaya çıkıyor. Bu yol ruhsal yolunuz. Özlemi hissettiğinizde dönüp ruhunuza bakmıyorsunuz, dışarıda olan ev sevdiğiniz kişi ya da mekanı özlediğinizi sanıyor ve kendinize yeni bir yanılsama alanı yaratıyorsunuz.

Herhangi bir şekilde özlem hissettiğiniz de kendinize şu soruyu sorun “ben şu an ruhuma verdiğim sözde neyi yerine getiremedim.” Bu soru sizin kendi gerçekliğinizi hatırlamanıza ya da fark etmenize neden olacak.

Özlemi yoksunluk olarak tanımladınız çoğunuz. Oysa öyle bir neden için var olmadım ben. Kullandığınız yol gösterici cihazlarınız var. Bu cihazınızın çalışması için GPRS sinyalini alıyor olması lazım ki sizi doğru yolda ilerletsin. Siz sinyalin gittiğinin farkında olmadan bulunduğunuz sapakta ilerliyorsunuz oysa daha önce ara çıkışların birinden çıkmanız gerekiyordu ama cihaz sizi uyaramadı. İşte o an ben devreye girip kalbinize şu an yanlış yoldasın diyorum. Gördüğünüz ilk çıkıştan çıkmaya çabalamak yerine zihninizde geriye dönün ve nerede çıkmanız gerektiğini fark edin. Geri dönüp o çıkıştan dışarı çıkın.

Yaşam içinde kaybolma oyununu bıraktığınızda benimle olan ilişkiniz de yeni bir boyuta geçecek. Her zaman için oldunuz yer ve kişiler eğer ruhunuzun yolunda ilerliyorsanız doğru yerdir. Huzur bulmayı öğrenin. Her zaman hayatınızdaki her insanla sürekli bir arada olmanız gerekmiyor. Bir birinize öğreteceğiniz deneyimleri yan yana ya da uzaktan birbirinize öğretme döngüleriniz var. Sadece yaşamınızın farkında olduğunuzda olan olması gerektiği gibi olacaktır ve siz de o an sizinle olanlarla mutlu olmayı bilirsiniz.

Benim ruhsal yolculuğunuz için kolaylaştırıcı olduğumu fark edin. Zorlaştıran yarattığınız bütün yanılsamalardan beni ve kendinizi özgür bırakın.

05.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: