İçeriğe geç

Yaşam Defteri

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 541Kelime
  • 122Görüntülenme

Yaşam Defteri

Yaşam Defteri

Çalışmalar esnasında çok fazla kurban bilincinin arkasına sığınılıp güvenli limandan çıkmak istememe haline rastlıyorum.

Hayatınızda mucize istiyorsanız gerçekten adım atmalısınız. Adım atacak cesaretiniz yoksa eski öğretilerin içinde kalmak sizi aslında daha çok mutlu ediyor. Bunu fark edin sadece. Değişime direnç göstermek sizi fizyolojik ve ruhsal olarak zorlar. Bir de başka bir durum ya zamanınızı ya da paranızı boşuna harcamış olursunuz.

Dün bir arkadaşımla konuşurken çocukluğumda başıma gelen kazalarla bile bir çok fiziksel bedenime, ruhsal bedenime ve zihnime kaydolmuş travma kayıtlarım olduğunu fark ettim. Değişime direnç gösterip kurbanı oynayacağım gerçekten zorlu deneyimler yaşadım. Yengeç burcu olduğum için depresif ve mutsuz yaşamı seçme potansiyelim çok ama çok yüksekti. Ben bunların hiç birini seçmedim.

Bunları seçmediğim içinde bir meditasyonum esnasında sahip olduğum her şeyimle birlikte kendimi yaktım ve küllerimden yeniden doğdum. Evet enerjisel boyuttaki tüm çalışmalar bizi çok değiştiriyor. Zümrüdü Anka gibi yaşamımda yeniden var oldum.

Geçmişte yaptığım seçimlerin sonuçlarını mutsuz bir halde ömrümün sonuna kadar devam ettirmemeyi seçtim. Geçmişimi tekrar tekrar analiz ettim ve kendi geleceğimi yeniden yaşam defterime yazıyorum. Benim yazdıklarım var oluş planı ile uyumluysa Yaratıcı bunu dünyadaki hayatımda da ortaya çıkarıyor.

30 yaş benim ruhsal uyanışımın olduğu zamandı. 35 yaşım hayatıma sıfırdan başlamayı seçtiğim tarihti. Bu yıl 40. yaşıma giriş yapacağım ve mucizeleri çoktan deneyimlemeye başladım. Bu yıl benim hayallerimin ötesindeki gerçekliğim olacak bunu hissediyorum.

Sadece dilemek ve istemek yaşamınızı değiştiren “OL” enerjisini taşımıyor. Sorumluluk alın ve adım atın. İşte o zaman yeni oyun senaryonuz işlemeye başlıyor. Sen adımı at Yaratan “Kün feyekün” desin…

30 yaşımda değişime niyet ettim, 35 yaşımda değişimi seçtim ve Yaratan şükürler olsun “Kün feyekün” dedi oldu. Hepimiz bir ve eşitiz. Sadece hayallerimiz için atmamız gereken adımları cesaretle atalım işte o zaman mucizeler hayatımızda ortaya çıkıyor. Anahtarlardan biri de elbette beklenti içinde olmamak. Sadece yapman gerekenleri yaptıktan sonra gelecek için endişelenmeden yaşamak. Çok ama çok eğlenceli yaşam. Ölüm ise ruhun neşe alanına geçiş yapması. Yaşam ve ölüm her zaman ruh için keyifli. Keyifsizliği doğal olmayan şekilde yaratan zihin ve ego. Onları da bu keyif alanı ile uyumladığınızda var oluşun her anı ve her boyutu hep keyifli

06.03.2018

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰