İçeriğe geç

21 Günlük Ücretsiz AŞK OLsun Çalışması

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 371Kelime
  • 231Görüntülenme

21 Gün Ücretsiz Şermin Emine Çetin, Yasemin Derya Metin ve Özlem Ertekin Aracılığıyla Kundalini Reiki ile AŞK OLsun Çalışması – Telegram’da

18 Mart 2020 12:00’da içimizdeki ilahi gerçek AŞK olmayan kayıtları şifalandırıp, Yaratıcı’nın izni ile her bir katılımcının hak ettiği beşeri AŞKı yaşamasının önündeki engelleri şifalandıracağımız bir çalışma.

WhatsAppta açılan gruplarda katılımcı sayısı 257 ile sınırlandırılmış durumda. Bolluk ve bereket çalışmamız üç saat içinde doldu. Burada çok daha fazla sayıda insanın katılabilecek. Hep birlikte AŞK OLalım.

Çalışma Şekli 

18 Mart 2020 tarihinden itibaren 21 gün her gün ayrı bir niyet göndereceğiz. 10-15 dakika meditatif halde kalacağınız bir zamanda niyeti okuyup, gözlerinizi kapatarak akışa izin vermeniz yeterli olacaktır. 

Enerji gönderimi esnasında hissettiğimiz durumlarla ilgili algıladıklarımızı da gruba yazıyoruz. Bu konularla ilgili sizde çalışmanızı yaparsanız alan daha derin şifalanmış oluyor. Yapmazsanız da sadece Kundalini Reiki enerjisi ile okuduğunuz niyetle bağlantılı alanınızı arınmış oluyor.

Bu çalışmadan sonra kesin mutlu ilişkiniz olur diye bir vaadimiz yok. Biz sadece ilahi olarak var oluşunuzdan gelen engelleri şifalandırıyoruz.

Telegramı Kullanma

Telegramı kullanmamış olanlar ya da telegramı anlamayanlar bu adımları takip ederek, çalışmaya katılabilirsiniz.

Cep telefonunuzda eğer uygulama yüklü değilse önce uygulamayı yükleyin.

Android cep telefonu kullananlar buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

ipohne ya ya ipad kullanalar buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Programı indirdikten sonra oradaki yönergeleri uygularak kurulum gerçekleştirin. 

Kurulum tamamladıktan sonra çalışma kanalımızın linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Grup yöneticileri ilk 200 katılımcıyı ekleyebiliyorlar. Şu an 200 katılımcıyı geçtiği için istesek de yöneticiler olarak biz sizi gruba ekleyemiyoruz. Siz en son verdiğim linke tıklayarak gruba dahil oluyorsunuz.

Bence oldukça güzel anlattım. Bunları uygulayarak katılmamış olanlar ilahi olarak hak ediyorsa kesin katılacaktır

AŞK OLsun