İçeriğe geç

Düşünce Alanının Arındırılması

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 829Kelime
  • 190Görüntülenme

 

Düşünce Alanının Arındırılması

Kişisel gelişim ve ruhsal gelişim yolculuğunda ilk başlarda aldığım eğitimler ya da okuduğum öğretilerdeki bir çok söylenilen şeylerin bir kısmını hiç sorgulamadan direkt uygulamaya başladım.

İnsani eğitimim bitip ruhsal varlıkların eğitimi devreye girdikten sonra hala devam eden bilgi arınmalarım olmaya başladı. Bu arınmaların bir kısmını biliyorum, bir kısmını bilinç düzeyinde bilmiyorum. Aktarmam gerekenleri size aktarıyorum.

Geçen hafta sık sık kulağımda “özgür irademi teslim ediyorum” sözleri çınladı. Devamı gelmedi. Düne kadar tam olarak ne denilmek istediğini anlamamıştım. Dün sizlere daha önce hem canlı yayınlarda söylediğim hem de yazılarda yazdığım sözlerin sizin için ve anlama geldiğini sordum. Sizlerde çok açık yüreklilikle bunları cevapladınız.

Sizlerden gelen yorumları okuduktan sonra ben kendi içimdeki “ve öylede oldu, amin…” gibi sözcüklere olan tepkimin arınması için Işık Bilgelerinden yardım istedim. Eğer sizde o çalışmayı yapmak ve alanınızdaki kelimelerin enerjisinin saflaştırmak isterseniz buraya tıklayarak çalışmayı yapabilirsiniz.

Bu çalışma sonrası kendi içimde şu sorguya girdim “ben acaba insanlara aşırı koruyup onların özgür iradelerine müdahale mi ediyorum.” Sorunun sadece aşırı koruma hali doğruymuş. Özgür irade müdahalesi sorumun cevabı “hayır” olunca rahatladım. Meditasyonları sadece cümle değilde soru ve onaylama formatı ile ortaya çıkarma şeklim katılımcının her zaman özgür iradesi ile seçim yapması amacıyla olduğu iletilince rahatladım.

Bu cevapları alsam da alan henüz bana göre berrak olmadığı için kendi kendime çalışmalar yapmaya devam ettim. Bu çalışma esnasında “düşünce alanı” diye bir kavram ortaya çıktı. Hem konuyu anlamam hem de temizliği tamamlamam yaklaşık iki saat sürdü.

Tabii ki sizler bu çalışmayı daha kısa süre içinde yapmanız içinde alana ilahi varlıklardan destek talep ettim.

Bana aktarıldığı kadarıyla düşünce alanı; zekası olan her yaratılmışın bulunduğu sistemdeki galaksinin merkezi güneşinde bulunan kişinin kendi öz düşünceleri, diğer yaşam formlarından kopyaladığı düşünceler, diğer yaşam formlarından gönüllü olarak aldığı düşünceler ve diğer insanların manipülasyonu ile kişiye empoze edilmiş düşüncelerden oluşan her zeki yaşam formunun kendine özel alanı.

Dileyenler aşağıdaki çalışmayı yaparak düşünce alanını arındırdıktan sonra dilediği kelimeyi saf enerji ile kullanabilir.

Düşünce Alanı Arınması

Yarım saat kendinize zaman ayırabileceğiniz bir zamanda bu çalışmayı yapmanız uygun olur. Aceleye getirmeyin.

“Yüksek benliğimin enerjisi insan benliğimde bu çalışma esnasında yüzde yüz aktif olsun.

Yüksek Benliğim, Işık Bilgeleri ve benim frekansıma uygun evrensel boyutta şu an bana ilahi olarak destek olma izni olan Işık Boyutu üzeri tüm bilgelik görevlileri lütfen şimdi düşünce alanıma gelin ve bu alanda ilahi olarak gerçekleşmesi gereken arınmayı neşe, kolaylık ve sağlıkla gerçekleştirin.

Bu arınma süresince insan sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Sadece bilmem gereken bilgi varsa bunun açığa çıkmasını seçiyorum. Bilmek zorunda olmadığım her şeyi arınma için size teslim ediyorum.

Bu çalışma tamamlandıktan sonra Işık Bilgeleri dünyasal yaşamım boyunca üst insan bilincine erişinceye kadar bilgi alışverişi esnasında bana rehberlik ve koruyuculuk etsinler.”

Bu niyeti okuduktan sonra 20 – 25 dakika gözlerinizi kapatın kalbinizi ve beyninize sevgi gönderin. Ben kendim sevgi gönderirken beynimi ve kalbimi pembe altın ışıltılarla dolu renkte hayal ediyorum. Enerji kendi kendine değişiyor. Dilerseniz bunu yapabilirsiniz ya da içinizden nasıl geliyorsa öyle yapabilirsiniz.

Çalışma esnasında düşünceleriniz dağılsa da kendinizi sevgi alanına getirin. Zihninizi toparlamak da zorlanıyorsanız içinizden “seni seviyorum” diye tekrarlayın.

Bu çalışma sonrası siz ve iletişimde olduğunuz insanlar, iletişim alanınızda güvenceye alınmış olursunuz. Başka insanlara bilmeden manipülasyon yapmaz ve onların özgür iradelerine müdahale etmezsiniz. Başka insanlar da size müdahalede bulunamaz.

Duygular, hisler, düşünceler saflaştıkça sahip olduğunuz enerji de saflaşır.

05.03.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰