İçeriğe geç

Hayatı Kolaylaştırıyorum – Yaşam Hikayesi

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 443Kelime
  • 102Görüntülenme

Hayatı Kolaylaştırıyorum – Yaşam Hikayesi

Önce bu kitabın hikayesini sizlerle paylaşayım. 2010 yılında yolda bulduğum kırık kalem aracılığıyla Meleklerden aldığım rehberlikle önce facebookta paylaştığım yazılar yazdım. 2015 yılında işten ayrıldıktan sonra o yazıları toparla bir kitaba dönüştür mesajı sonrasında beş bölümden oluşan bir kitap oluşturdum. Daha sonra kitaba arınma frekansı yüklemem mesajı verildi. Onu da yükledim. Kendi zihnimle yola çıkıp yayınevleri ile görüştüm iki yayınevi ile sözleşme imzaladım ve basım aşamasında iptal oldu. Bende ondan sonra hiç yayınevi arama macerasına girmedim. Bir gün Ali Umut bunu “neden e-kitap olarak satmıyoruz ki” sorusunu sorunca, evet basılana kadar bu yöntemi kullanabiliriz diye düşündüm. E-kitap olarak satışına başladım.

Kitabın varlığından haberdar olanlar basımının yapılıp yapılmayacağını sordular. Bu sorular karşısında benim de zihnim yine devreye girdi; çeşitli projeler ortaya çıkardı. Daha sonra kitap ile ilgili ruhsal rehberlik almaya karar verdim. “Sen dünyanın eski düzeni ile yol alan biri değilsin. Eski yollardan ve yöntemlerden özgürleşip yeni çağa ayak uydurmalısın. Bu kitap dijital olacak bir kitaptı. Ancak sen kendi zihinsel kalıplarından dolayı dolambaçlı bir yola girdin ve diğer adımları attın. Bu kitabın dijital olmasının amacı okuyan kişinin bilincini ve okuduğu cihazla bağlantılı dijital alanları arındırmak.” Mesajı ile artık bu kitabın dijital ortamda olması gerektiği mesajını on gün önce aldım.

Bugün Serafim Melekleri Çalışma Grubuna Huriye Hanım’ın gönderdiği mesaj da aldığım ruhsal rehberliği onayladı. Paylaşımı için Huriye Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Ben ilahi kaynağın sevgisini mesajıma akıtarak gruptaki sevgili arkadaşlarıma da şifa vereceğine inandığım için bana çokkk yararlı olduğu ve şifalandırdığı için tekrar yazmak istedim… 42 yaşındayım bu zamana kadar çok kişisel gelişim kitabi okudum hepsinin mutlaka bana katkısı olduğuna inanıyorum… Ama şuan Yasemin’in kitabi bende müthiş farkılıklar oluşturuyor hayatımda çok önemli olan blokajlarımı görmemi sağlıyor. Sevgili Yasemin sana teşekkürlerimi sevgimi sunmaya kelimeleri bulamıyorum şu an o kadar heyecanlıyım ki anlatamam 🙏🙏🙏 herkese şifa olmasını diliyorum ❣❤💖🙏😇

20.10.2018