İçeriğe geç

İsteklerin Ötesindeki Mutluluk

  • 4 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1396Kelime
  • 127Görüntülenme
Hayatta mutlu olmak için mutlaka nedenlerimiz vardır.

İsteklerin Ötesindeki Mutluluk

Şükürler olsun açtığım tüm çalışmalar  her seferinde kendi var oluşumdaki gerçeklikleri bana da görünür kılıyor ve çok mutlu oluyorum. 17 Ocak tarihinde yaptığım Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm çalışmasında çalışma kaydını yaptığım ertesi gün 40 yıllık katman kaldırıldı mesajını aldım. Çalışmayı açtığım süreç sınavlarımla eş zamanlı olduğu için kendim için oturup meditasyon yapacak zamanım yoktu. Bu çalışmaların her birinin zamanı evrensel eşzamanlılık alanında olduğu için kendi hayatımdaki döngüdeki karmaşa yaratacağını ya da işleri yetiştiremeyeceğimi artık düşünüp strese girmiyorum. Bütün her şeyi çok dakik bir şekilde programladıklarına kaç kere şahit olduğumdan artık süreçte olan her şeyin bir nedeni ve her şeyin de tam zamanı olduğunu biliyorum.

Pazar gecesi itibariyle artık kendimle ilgili açığa çıkan bilgileri ayrıştırma zamanım başlamıştı. Bazı konuları bilmeden bırakmam bazılarını ise zihinsel düzeyde anlamlandırmam gerekiyordu. Bu süreçle birlikte alanımda zaman kaymalarının çok fazla olduğunu fark ettim. Zihnen kendi kendime içinden çıkamadığım durumlarda çok şükür her zaman ya whatsapp çalışma grubumuzdaki yazışma veya konuşmalarla ya da ruhsal boyuttan gelen yardımlarla çözüme ulaşıyorum. Bu çözülme süreçlerinde ruhsal konu ile alakası olsun ya da olmasın her insan, her canlı ve dünya sürekli olarak cevap aktarımı yapıyorlar.

Önce açılım bu yaşamım için açıldı. Ruhumun bu dünyada istediği tek şeyin bütün insanların mutlu olmasını istediğimi ve dünyada doğduğum andan itibaren bilinç düzeyinde hiç bir şey yapmasam bile mutsuz olduğunu hissettiğim her insana içsel çocuğumun 

“vey vey şenin mutşuz oyma sebebin yeyse onu bana vey, al bendeki mutluluk da şenin oysun” diye dolanıp duruyormuşum. Annemin doğduğum ilk bir yılda sürekli ağladığımı söylemesinin nedeninin de insanlardan ruhumun aldığı mutsuzluk nedenini kendi içimde dönüştüremememden kaynaklandığını fark ettim. Şükür Allah bu süreçte annemin ve benim yardımımıza gelmişte bir yıl sonra ortama adapte olup; sakin bir çocuk olmuşum.

İnsanlarla ruhum telepatik olarak iletişimde olsa da benim onlara verdiğim cevapları anlamadıklarını fark edip, hızlandırılmış dil öğrenme programını geliştirmişim. Dokuz ay sonra konuşmaya başlamışım. Şükür ki o zamanlar şu anki gibi insanlara aktarım yapmıyormuşum. İnsanları iyi gözlemleyip; güzel davranış kopyalamışım. Annemlerin mahalledeki tüm çocukların, vefat eden dedemin beni sevdiğini söylemesi şimdi daha da benim için anlamlı oldu. Enerjisel düzeyde evet çok büyük yükler almışım, aldığım tüm yüklere değmiş. 

Bu bilgi açığa çıkmadan önce sadece empat bir yapım olduğu için hayatım içinde çok hızlı duygu değişimi yaşadığımı sanıyordum. Empatlık bu görev alanı içinde oldukça hafif kalıyor. Bu enerjisel düzeyde zorlu yaşam yolculuğumda dünyasal hayatımı kolaylaştıran aileme çok ama çok teşekkür ediyorum. Gülen neşeli çocuğun görünür bir neden yokken birden durağanlaşıp mutsuz olması ya da hasta olmasına adapte olmak da kolay değil. Bu süreci birbirimize olan sevgimizin kolaylaştırdığını hissediyorum.

Yaşamım boyunca insanlardaki mutsuzluğa neden olan inançları kendime alıp, onlara uygun bendeki tüm mutluluk inançlarını onlara vermişim. Tabi o inancı yaşam gerçekliği yapması kişinin kendi seçimleri ile oluyor. Bende bendeki inançları ne yapacağımı bilmeden depolamışım. O inançları rezone eden ve onlardan inanç kalıbı alma iznim olmayan insanlara o rezonansla yazılı sözlü ya da davranışsal eylemde olmuşum. Benim gerçekliğim olmayan bir enerji ile bu iletişim şekli en çok beni yoruyordu. Son iki yılda bunun değişmesi için sürekli olarak kendi insan boyutu çalışmamı yapsam da karşımdaki insanlar ne olursa olsun, ben kendi içsel huzurumla onun iletişimde olmak istiyordum. Bu isteğimle ilgili büyük bir alan şükürler olsun arınmış bulunuyor.

Açılımlar bitti mi? Tabii ki hayır. Bu yaşam programımın aslında var oluşumun ana programı olduğunu da dün tam anlamıyla fark etmiş oldum. Dünyada mutluluk diye tanımladığımız enerji frekans alanına çıkamayan her yaşam alanına gidip aynı programla yaşamlar sürmüşüm ve o yaşamdaki var olan tüm yaşam formlarına. “Sen o programı bana ver, al sen bu programı kullan” diyerek onlardaki düşük titreşimli her şeyi de almış, evrensel akaşamda tutmuşum.

Şükür artık tüm evren için bitmiş akaşamdaki programları ve akaşam dışında sakladığım gizli akaşik kod alanındaki her şeyi kaynağa teslim ettim. Kendi kendime açılım yaptığımda zor olduğunu fark etsem de o yaşamların her birinde şu anki eğlence dediğimiz bilinç hali içinde olmuşum. Bu da benim yorulmam gerektiği gibi yorulmamı engellemiş. Tabi tüm yaşamlarda bildiğim enerjisel destekçim ve bilmediğim tüm dönüşüm destekçilerime çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca bir yaratılmışın kendinden bir parçayı bana vererek hem kendini hem de evreni değiştirmeyi seçmesinden dolayı dünyada inanç kalıbı dediğimiz dünya dışındaki diğer boyutlardaki inanç kalıbının karşılığı olan programlarını bana teslim eden her yaratılmışa da çok teşekkür ediyorum. 

Tüm yaratılmışlar için dönüşüm programımızın çok ama çok daha kolay ve eğlenceli olmasını istiyorum. İşte bu isteğimin ötesindeki mucize gerçekliğe benliğimi ve bilincimi açıyorum. Tüm yaratılmışlarla en ilahi zamanda hepimizin bunu kutlayacağını içsel olarak biliyorum.

Eğlenceli zamanları insanlık olarak bizde artık deneyimleyerek mutluluğumuza mutluluk katalım.

Yazının Size Şifası

Bu yazı sizin içinizdeki neşeyi kıpır kıpır hale getirdiyse ya da varlığını size hissettirdiyse; bu zamana kadar neler yaşamış olursanız olun sizin mutsuz olmanıza neden olan ve artık bırakmanız gerekenleri bırakın ve onları yaşamınızda taşımayın.

“Şimdi farkında olduğum ve olmadığım tüm yaşamımda insan olarak mutlu yaşamamı engelleyen artık evrensel planda bitmiş tüm programlarımı var oluş gerçekliğimden kaynağa gönderiyorum. Açılan boşluklara daha mutlu yaşamamı sağlayacak kaynağın benim frekansıma uygun şifa enerjisi ile dolmasını seçiyorum.”

Hayatınız içinde karamsar, mutsuz, umutsuz, neşesiz olduğunuz ve bunu fark ettiğiniz her an oflayıp poflamak yerine “şimdi daha mutluyum” cümlesini içinizden tekrarlayın.

Bu yaşam tarzı ile aklınızda başınızda olayları daha net görerek kendi içinizdeki mutluluğu tezahür ettirmiş oluyorsunuz. Bu bilinç ne kadar çok insanın yaşam gerçekliği olursa daha çok insan umutsuzluktan ve mutsuzluktan çıkıp mutluluğu yaşamında ortaya çıkaracak. Gelecek nesillerimizde kendi mutluluk kaynaklarını bulup; dışa bağımlılıktan kurtulmuş olacak.

Mutluyum, dünyada yaşanan her şeye rağmen mutlu olmak mümkün. Gelin birlikte mutlu olalım.

24.01.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰