İçeriğe geç

İyilik ve Hediye Alanının Karşılıksız Sevgiye Dönüşmesi

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 752Kelime
  • 377Görüntülenme

İyilik ve Hediye Alanının Karşılıksız Sevgiye Dönüşmesi

Birkaç hafta önce hediye alanının arınması için çalışma yazsam diye düşünmüştüm. O zaman içsel olarak ‘hayır’ cevabını aldığım için yazmamıştım. Nedeni bağlantılı olan iyilik yapma alanının henüz açılmamış olması olduğunu bugün anladım.

Her memleketin kendine özgü adeti vardır. Bizim memleketteki hediyeleşmenin altında yatan program şu ‘şimdi senin iyi ya da kötü günün için ben sana bir hediye veriyorum. Yarın öbür gün aynı şey benim başıma gelirse sende benim sana getirdiğim hediyenin aynısını bana getir.’ Bana göre hediyeyi, armağanı ya da iyiliği kalbinden geldiği için yaparsın ve bunun bir muhasebesini tutmazsın. Benim kalbimle bizim memleketin hediyeleşmesinin niyeti uymadığı için bu program beni çok rahatsız eder. 

Bu hediyeleşme programının bağlantılı olduğu iyilik yapma da yine karşı tarafı borçlandırma programını beraberinde taşıyor. Gece rüyamda bana yapılan bir iyiliğin benim yaşam suyuma akıtılan pis suları görmemle anlam buldu.

Bu yazıda tanıdıklarınıza iyilik yapma, tanıdıklarınızla hediyeleşme ve tanımadığınız insanlara bağış yapma alanlarının ilahi sevgiye dönüşerek, birbirinizi kullanmadan saf niyetle iyilik ve bağış yapma, hediyeleşme alanın oluşması için olan bir çalışma olacak. 

Beklentileri bırakıp saf niyetle bu alanı deneyimlemek isteyenler aşağıdaki çalışmayı okuyabilir. Karşılık bekleyenler ise lütfen bundan sonrasını okumasın.

Çalışma

“Sevgi boyutu görevlilerini insanlık tarafından var edilmiş iyilik ve bağış yapma, hediyeleşme ve armağanlaşma programları ile ilgili insan olarak kendimi koruyarak sahip olduğum bolluk ve bereket dengemi bozmadan bilmem gereken hakikati bana aktarmasına izin veriyorum.

Bu zamana kadar hayatımda bu programların içinde olduğum zamanlarda herhangi biri bana borç niyetini yaşam planıma dahil ettiyse ya da ben herhangi birine borç programını yönlendirdiysem ve ilahi adalette herhangi birimizin alanında borç programının olması ilahi olarak uygun değilse bu alanın ilahi adalet görevlileri tarafından arınmasını talep ediyorum. Bildiğim ya da bilmediğim herhangi bir insana hediyeleşme ve iyilik alanı nedeniyle Allah katında bir borcum varsa bu borcu kolayca yerine getirmek için maddi ve manevi olarak Allah’tan yardım talep ediyorum.

Sevgi boyutu görevlilerinin şu andan itibaren benim başkasına iyilik yapma, hediye verme ya da bağış verme süreçlerimde saf niyetle ilahi olarak gitmesi gereken yere sevgi ile beklentisiz destek olmam için yardım etmelerini talep ediyorum. Şu andan itibaren bana yapılma potansiyeli bulunan iyilik ve hediye alanı aracılığıyla saf niyette olmayanların madde ya da enerjisinin bana ulaşmasını sevgi boyutu görevlileri ilahi sevgi dengesi ile engellesinler.

Herhangi biri aracılığıyla bana gelmek isteyen eşyaların ya da maddelerinin gelebilmesi için ya da benden başkasına aktarılacak bu alanında ilahi adalet görevlileri tarafından benim alanıma sevgi olmayan bir program dahil olmadan gerçekleşmesi için yardım talep ediyorum.

Sevgi boyutu görevlilerinin ve ilahi adalet görevlilerinin ilahi hak edişim dengesinde iyilik ve hediye paylaşım alanını ilahi adaletteki alma ve verme dengesinde gerçekleştirsinler. Bu alanla ilgili zihinsel düzeyde bilmem gerekenleri de Işık Bilgeleri benim anlayacağım şekilde bana fark ettirsinler.

Bu alanda farkında olduğum ya da olmadığım gizli ve görünür kibirle ilgili özgürleşmem ya da korunmam gereken her şey için de hak ettiğim ilahi sevgi yardımını talep ediyorum.

Karşılık programlarından özgür irademle özgürleşmeyi seçiyorum.”

Hepimizin saf niyetle hak ettiğimiz maddi ve manevi desteği deneyimlediğimiz güzel günler bizimle olsun.

18.05.2022

Etiketler: