İçeriğe geç

Kalabalıkla Aydınlanma

  • 6 yıl önce
  • 3Dakika
  • 624Kelime
  • 174Görüntülenme

Kalabalıkla Aydınlanma

Ücretsiz grup meditasyonlarını cafe ya da parklarda yaparak başladım. O kadar çok şikayet enerjisine yüz yüze ya da sanal ortamda başbaşa kaldım ki sonunda sistem size uzattığımız eli fark etmiyorsunuz dedi ve yeniden ücretsiz grup çalışmalarını yapamıyoruz.

Huzurun sizi kaplamış olduğu alanda ruhsal bağlantıyı gerçekleştirmek kolay. Ancak yaşadığımız şartlarda sukünet yoğun değilse yaşam içinde dengede kalamayız.

Ben insan olan tarafımla gelen talepler doğrultusunda şartları iyileştirmeye çalışıyorum. Ancak o çalışma içinde herhangi bir kaos durumunun şifalanması gerekiyorsa dışarıdan sesler dahil oluyor. Ses kaydı daha iyi olsun diye mikrofon alıyorum mikrofon çalışmıyor, ışığı değiştiriyorum ışık olmuyor. Her şey tamamsa bu defa yayın esnasında fiber internet kesintiye uğruyor.

Yaşadığım tüm deneyimler bana şunu kabul ettirdi. Sistem istemiyorsa sen ne yaparsan yap insanların konforunu arttıramazsın.

YouTube meditasyonlarımdaki herhangi bir şey sizi rahatsız ettiğinde meditasyonu dinlemek isterseniz “buradaki benden kaynaklı şifalanması gerekenleri sisteme teslim ediyorum. Kendi sorumluluğumu %100 alıyorum” niyetini yaparak meditasyonu dinleyebilirsiniz.

Ben kendi tarafımdan şu niyeti yapıyorum “dünyasal teknik kesintiler olsa da hak edene hak ettiği tam şifa aksın.” Bu niyet ile eğer ilahi olmayan bir şekilde müdahale varsa kişilerin bu durumdan etkilenmesini önlüyorum. Ancak sizin içinizde ki sistemle ya da benle çatışan ya da saygısız olan parçanızın sorumluluğu tamamen size ait.

Her nerede pozitif düşünce, duygu, his ya da enerji üretirsek bulunduğumuz alandaki insanlarda bu enerjiyi talep ediyorsa onların alanına akar. Sevgi ve güzel enerjilerimizi paylaşırsak dönüşüm sağlarız.

Aydınlanmayı Yaşamdan Ayrı Tutma Yanılsaması

Spiritüel grup toplantılarına önceden çok katılım sağlıyordum ancak gördüklerim çatışma yaratınca gitmemeye başladım. Grup içinde sevgi ve bilgi yumağı oluyor sonra dışarıda kaotik bir durum da o kaosun parçası olunuyordu. Bu kendi yolculuğum için bana çok harika bir öğreti oldu. Herkesin insan olma yolculuğu kişi kendini ne kadar saklasa da devam ediyordu. Ben kendime özgür insan olma iznini verdim. Bu izin beni rahatlattı. İnsan deneyimler ve orada deneyimlenecek öğreti tamamlandığında herkes kendi yoluna gider. Seçim yapabilir. İnsanlığın tanımladığı hatalı eylemler yapabilir. Hataya kılıf uydurmadan o deneyim içinden geçebilir. Kalbinde sevgi, saygı ve saf niyet olduktan sonra kendini deneyimlerle geliştirir.

Aydınlanma yaşamdan ayrı bir hobi değil. Ona ayrıca zaman ayırmazsın. Yaşamdaki her davranış arınmış ise evet aydınlanma yolculuğu başlamıştır. İzlediği haberde köpürüyor, iş hayatındaki arkadaşlarının her şeyi burnundan getiriyor, sürekli şikayet ediyor, insanlara inceden inceye acıtmak için sözleri ile taciz ediyorsa, birilerinin özgür iradesini manipüle ya da obsede ediyorsa ama günlük meditasyon yapıyorsa bu kişi kendini aydınlanma yolunda kandırıyor olma ihtimali çok yüksektir.

Ben eğitimleri yaşamımı dengelemek için almaya başlamıştım. O dönemde öfke ve kızgınlık hayatımda yoğun olarak bulunuyordu. Hala da beni anlamayan insanlarla iletişim halinde olduğumda ortaya çıkabiliyor. Bu zamana kadar ortaya koyduğum yaşamın içine ruhsallığımı uyumluyorum. Ayrı fazlar değil. Homojen bir karışım ikisi de. İşte o zaman eğlence başlıyor.

07.11.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin