İçeriğe geç

Kolaylık – Yaşam Hikayesi

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 582Kelime
  • 458Görüntülenme

Kolaylık – Yaşam Hikayesi

25 Ekim 2021 tarihinde 21 gün süren ücretsiz Kundalini Reiki Enerjisi ile yaptığım bir grup çalışması olmuştu. Serpil Hanım da bu çalışmada yaşadığı deneyimi bana gönderdi. Okuduğumda içim sıcacık oldu. Burada benim değil birlikte ortaya çıkardığımız enerji alanının görünür olması içimin sıcacık olup, mutlu olmama neden oldu.

Sözü Serpil Hanım’a bırakalım.

∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

Sevgili Yasemin’in ücretsiz olarak 21 günlük Kundalini Reiki Enerjisi ile yaptığı bolluk ve bereket çalışması sonrasında hayatımda bir çok kilitli alanları farkedip, bu kilitlerin daha da açılmasını, şifalanmasını deneyimliyorum.

Bu çalışmada 21 gün boyunca günlük olarak Sevgili Yasemin’in Kundalini Reiki Enerjisi ile  bizlere gönderdiği niyetler vardı.

Bu çalışmanın “Kolaylık alanımın dengelenmesi” niyetinin gönderildiği 18.günde,  kızımın sınavı vardı ve o gün kızım bana sınavda zorlanabileceğinden bahsetmişti.

Okul dönüşü kızım eve geldiğinde  hocasının  sınav sorularında kolaylık olsun diye değişiklik yaptığını ve sınavının  çok kolay geçtiğini söyledi.

Yine aynı gün aracımızdaki bir  arızanın giderilmesi için eşimle yetkili servise gittiğimizde işimizin uzun süreceğini 1 gün beklememiz gerektiğini söylemişlerdi.

Eşimin yetkili kişiyle konuşmasından 10-15 dakika sonra ise aracın 1 saat sonra sorunun giderileceğini söylediler.

1 saatte araçtaki sorun giderildi.

Hiç beklemediğimiz bir şekilde bize büyük kolaylık sağladılar.

Sevgili Yasemin’in bizimle paylaştığı bu çalışma sayesinde aslında  ne kadar çok sıkışmış, kilitlenmiş konuların olduğunu fark etmiş oldum.

Açığa çıkan bu konuların da dönüşümünü ve şifalanmasını bu kadar kısa sürede deneyimledim.

Olumsuz ve zorlayan bir çok konunun daha da açığa çıkıp şifalanmasını gün geçtikçe daha da deneyimliyorum🙏

Kendime verdiğim değer, paraya yüklediğim değer, erkeklere ve kadınlara yüklediğim değer, zengin ve fakir insanlara yüklediğim değer…

Ve bunun gibi bu çalışmanın içindeki bir çok alanların görünür olması ve şifalanması; 21 günlük Kundalini Reiki ile Bolluk ve Bereket Çalışması, bana 

Hediye edilen bir anahtar gibi hissettirdi.

Bu çalışmaya katıldığım için Allah’a şükürler olsun🙏

Tüm katkıları için Sevgili Yasemin’e çok teşekkür ediyorum🙏💖♥️🍃🌿💮🌟

Serpil 

Sizler de benimle birlikte yaptığınız yolculukta hayatınızdaki farkındalık, değişim ya da dönüşümleri paylaşmak isterseniz bilgi@yaseminderyametin.com mail adresine yazılı olarak gönderebilirsiniz. İsminizin yayınlanmasını istemezseniz belirtmeniz yeterli 🙂 

Sizlerden yaşam hikayelerini isteme nedenim kendi reklamımı yapmak değil. Soyut olan çalışmaların somutlaşmış bilgiye ihtiyaç duyan kardeşlerimizin adım atmasına aracılık etmesi.

18.01.2021