İçeriğe geç

Hastalık Kopyalama

  • 3 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1615Kelime
  • 656Görüntülenme

Hastalık Kopyalama

İş hayatına başlayıncaya kadar ben çok sık hasta olurdum. Bunu da bünyemin zayıflığından kaynaklandığını sanıyordum.

Aslında fiziksel hastalıkların hiç göz önünde bulundurulmayan enerjisel bir alanı var. Bu enerjisel alan ortaya çıktığında hasta oluyoruz. Enerjisel alan aktif olmazsa etrafınızda hastalık oluşturan mikroorganizmaların var olup olmaması önem arz etmiyor.

Empat Olan Kişiler İçin Korunma Yöntemi yazısını yazdıktan sonra sistem öğreti çarklarını çevirmeye başladı. Benim salgın dönemlerinde hasta olmamam için “benim bağışıklık sistemim güçlü, ben hasta olmam” diye kendime bunu hatırlatmam gerekiyor. Bunu söylediğim zamanlarda hasta olmadığımı biliyorum. Hasta birini görüp farkında olmadan kendimi onun yerine koyduğumda ise hastalığı alanıma kopyaladığım için önce enerji alanım hastalığa uygun hale geliyor, sonra da fiziksel bedenim hastalanıyormuş. Bravo bana ve tüm empatlara.

Şifa Zamanı

Durumu tespit ettiğimize göre hemen temizliğe başlayalım. “Başmelek İsrafil şu an benimle ol. Bu zamana kadar empat alanım nedeniyle yaşamıma kopyalayıp bedenimde hastalık oluşturan tüm inançlarımı benden al. Fiziksel bedenimi kolay ve sağlıklı olarak şifalandır lütfen. Benim aracılığımla şifalanması gereken tüm insan ve canlıları da kolay ve sağlıklı bir şekilde şifalandır lütfen” niyetini yaptığınızda Başmelek İsrafil bu şifayı gerçekleştirecektir. Sizde bedeninizde olan hastalık yapan mikroorganizma ya da diğer nedenlere sevginizi gönderin. Sevgi her şeyin dönüştüren ve değiştiren gerçekliğimiz. Size gelen misafirleri sevgi ile evinizden uğurlayın.

Bundan sonra da herhangi bir insanı hasta olarak gördüğünüzde “Başmelek İsrafil şu an benimle ol ve alanımı şifa küresi ile kapla. Bulunduğum ortamda ilahi olarak şifalanması gereken herkese de ilahi izin doğrultusunda şifa akıt”niyetini yapabilirsiniz. Ho’oponopono da yapabilirsiniz. “Şu an bu hastalıkla karşılaşmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum” ya da sadece “seni seviyorum, özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum,aloha ve indigo” kelimelerini söyleyebilirsiniz.

Diğer Bedene Kopyalamalar

Hayatınızda bunlar varsa kesinlikle kopyalamışsınızdır diye yorumlamayın bu bölümü. Hayatınızdan çıkarmak için bir çok yöntem denediniz ve hala yaşamınızda varlık sürdürüyorsa bu durumlar. Bu durumları kopyalamış olabilirsiniz.

Bağımlılık Maddeleri

Alkol, sigara, çay, kahve ya da uyuşturucuları hayatınıza dahil etmenizin nedeni kopyalama olabilir.

Bu maddelerden herhangi birini vücudunuza aldığınızda dopamin hormonu salgısının sizi hedefe ulaşmış hissettirmesi için aynı maddeyi tüketmeniz gerekiyor. Dopamin bizim iç güdü alanımızdan gelen ve hayatta kalmamız için gerekli olan yemek ve içecek ihtiyacımızı karşılamak için bizi tetikleyen hormonumuz. Açlık ya da susuzluk ortadan kalktığında beynin bize verdiği ödül. Bağımlılık maddelerinin herhangi biri yaşama dahil olduğunda salgılanan doğal dopaminden daha fazla bir dopamin salgılanıyor. Eski salgılanan dopamin insanın hazza ulaşması için gerekli miktar olmuyor. O hazzı yaşamak için de kişinin bağımlı olduğu madde her ne ise onu tüketme ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Eğer, bu alışkanlıkları yaşamınızdan çıkarmak isterseniz bu çalışmayı yapabilirsiniz. Daha önce belirttiğim gibi sadece sevgi odağında olmanız yaşamınızı değiştirir. “Bu bağımlılık maddesi ile ilişkim herhangi birinden bu davranışı kopyalama yolu ile aldıysam. Şu andan itibaren bu kopyalamanın durmasını ve buna bağlı her şeyin yaşamımdan kaynağa gitmesini, açılan boşlukların da ilahi koşulsuz sevgi ile dolmasını seçiyorum” bu niyet sonrasında o maddeyi her tükettiğinizde farkında olarak tüketin. Tüketirken “kendime yarattığım bu madde ile ilgili tüm illüzyonlardan özgürleşmeyi seçiyorum” cümlesini tekrarlayın. Eğer kendinizi kontrol edebiliyorsanız kullandığınız madde her ne ise onu tüketme isteği geldiğinde önce dopamin hormonunuzun dengelenmesi için çalışma yapabilirsiniz. Kundalini Reiki ile “dopamin hormonumun dengelenmesi” Reiki/Kundalini Reiki/Pırlanta Reiki diye çalışma yapabilirsiniz. Ho’oponopono ile de “dopamin hormonumun dengelenmesine engel olan tüm hatalı verilerim ve anılarım bu zamana kadar sizi arındırmadıysam lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum.” Hala tüketme isteğiniz baskınsa suçluluk duygusuna girmeden ya da aman ben bırakamıyorum diye herhangi bir bakış açısı ortaya çıkarmadan nötr bir şekilde tüketiminizi yapın.

Beyninizin alışkanlık yollarını bu süreçte değiştirebilirsiniz. Bu bağımlılık alışkanlık yolağını da temizlemenize yardımcı olabilir. Eve her zaman gittiğiniz yoldan farklı yoldan gidin, dişinizi her zaman fırçaladığınız elle değil diğer elinizle fırçalayın, gün içinde rutin yaptığınız davranışları farklı yapmaya başlayın.

Kiloyu Bedene Kopyalama

Önce yediğiniz gıdalar bedeninize uygun değil mi onu Kas Testi ile kontrol edin ve bedeninizle uyumlu olmayan besin maddeleri ne kadar faydalı olursa olsun tüketmeyin. Eğer sizin bedeninizde o besin maddesi toksik diye kayıtlıysa faydalı ürün size fayda sağlamaz. Beyaz ekmek, fındık, ve patlıcan bana şişkinlik yaptığı için, koyun/kuzu etini kolay sindiremediğim için bu maddeleri zorunlu olmadıkça tüketmiyorum. Bedenimi dinliyorum.

Önce bedeninizle doğru iletişim kurmanızın önündeki engelleri kaldırmak için bir çalışma yapalım. “Sevgili bedenim bu zamana kadar seninle iletişime geçmediğim için özür dilerim. Şu andan itibaren seninle iletişimde olmayı seçiyorum. Sağlıklı bir şekilde lütfen bana benim anlayacağım şekilde kendini ifade et. Seni dinlemeyip dışarıdan aldığım doğru beslenme diye tanımladığım ancak seninle uyumsuz gıdalarla ilgili senin gerçeğin olmayan tüm inançlarımı iptal ediyorum ve onlara bağlı her şeyi alanımdan kaynağa gönderiyorum. Senin bilgeliğine kendimi açıyorum” bu niyet sonrası özellikle sık tükettiğiniz ürünler için kas testini tekrarlayın.

Kilo vermeye karar verdiğiniz zaman da alkali su tüketin. Yağ hücreleri beden için toksik olan maddeler doku ve organlara zarar vermesin diye onları yağ hücreleri ile kaplıyor. Vereceğiniz kilolarda bu tarz maddeler varsa beden asidik olduğunda vücudunuza zarar verebilir. Onun için alkali su tüketiminizi arttırın.

Bugün gelen bir biliş yağ hücreleri ile kaplanan maddeler o an kişinin düşük titreşimli duygularının frekansını da alanında barındırıyormuş. Yağ hücreleri çözülürken kendinizi daha mutlu hisettirecek eylemler içine girin. Serotonin, dopamin ve endorfin hormonlarınızı yüksek tutmaya çalışın. Beslenmenizi bu hormonları yükseltecek gıdalarla destekleyin.

Şimdi de kopyalama alanını temizleyelim. “Bilerek ya da bilmeyerek anne karnında var olup dünyayı ilk algılamaya başladığım andan itibaren bilgi ve biliş ile, dünyaya geldikten sonra görerek ya da duyarak kilo almama neden olan kopyaladığım her şeyi alanımdan kaynağa gönderiyorum. Işık rehberimin sağlıklı bedende yaşama bilgeliğini bana tanımlamasına izin veriyorum. Bedenimle doğru iletişimde olmayı seçiyorum. Kilolarımdan sağlıklı, kolay ve neşeli bir şekilde özgürleşmeyi seçiyorum” niyetini yapabilirsiniz.

Artık yemek yerken ya da bir şey içerken ya ho’oponopono ile ya da enerji ile yiyeceğiniz ve içeceğiniz her şeyin enerjisini tüketip bedeninize alın. Eğer Kundalini Reiki 2 uyumlamanız varsa yemek yerken Kundalini Reiki Meditasyonuna niyet ederek yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Kendinizi ve diğer kilolu insanları ya da çok fit olan insanları yargıladıysanız tabi bu alanda temizlik yapılması gereken noktalardan. Ho’oponopono ile “bu zamana kadar herhangi bir insanı fiziksel görünümünden dolayı yargıladıysam, bilerek ya da bilmeyerek hasetle baktıysam bu davranışı yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum.” 

Sağlıklı, mutlu güzel günler bizimle olsun.

21.01.2019