İçeriğe geç

Meditasyonlarla Bizim Yolculuğumuz

  • 4 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1277Kelime
  • 138Görüntülenme

Meditasyonlarla Bizim Yolculuğumuz

Benimle birlikte yol alan herkese çok teşekkür ediyorum. Ben bir şeyleri ortaya çıkarabildiysem bu sizin bana alan açıp güvenmeniz ve yükselişi seçmenizle gerçekleşti. Bunu hep birlikte yapıyoruz.

Alan okumak ya da bunun nasıl yapılacağı ile ilgili bir eğitim almadım. Hep içimden gelen “hadi” mesajı ile yol aldım. İlk olarak haftada bir gün uzaktan enerji gönderimi yapmaya başladım. O zamanlar dünyasal herhangi bir uyumlamam da yoktu. Sadece kalbime gelene niyet edip pozitif ve aydınlık enerjileri alana davet ediyordum. Elbette her zaman Allah’ın izin verdiğine yardım etmesi için dua ediyordum.

Yazları parklarda meditasyon yapmaya başladık. Meditasyonları yapmaya başladıktan sonra keşke bir cafelerde müzik programı gibi haftalık meditasyon programı yapsam ne güzel olur diye kendi kendime hayal kurup meditasyonlar yapıyordum. Daha sonra Almanya’dan gelen birlikte çalışma yaptığımız yol arkadaşım, bana kuzeninden bahsetti. Ben de kuzeni ile görüştüm ve biz bir cafede meditasyonlar yapmaya başladık.

İlk meditasyonumuz her zaman çok farklı bir enerji ve frekans barındıran Işık Meditasyonu oldu. O meditasyon insan bedenininde yaşam sürdüğünüz her an sizi şifalandıracak bir meditasyon. Ne yapmalıyım bilmiyorum dediğiniz her seferinde bu meditasyonun mucizesini yaşamınıza dahil edebilirsiniz.

Bu meditasyonların ilk serisi benim enerji gönderimi yaptığım çalışmanın grup meditasyonuna dönmüş hali oldu. İlk serimiz Denge ve Yükseliş Birlikte Yaratım Çalışmaları oldu. Bu meditasyonlarda hem niyet çalışması yapıp hem de yaşamımızda var olan düşük titreşimli bir çok şeyi arındırdık. Her birimiz bir diğerinin niyetinin gerçekleşmesi için sevgimizi niyet alanına yönlendirdik. sessiz sakin bir yerde değil, yaşadığımız şartlar neyse o şartlarla birlikte meditasyon yaptık. Ben o meditasyonları dinlediğimde şuan bilinç düzeyinde bildiğim, o zamanlar bilinçli olarak bilmediğim bir çok alanı araındırdığımı fark ediyorum. Buna çok mutlu oluyorum. Sizlere söylediğim “ben bilen değil, aktaranım” cümlesinin gerçekliğini görüyorum. Bize bahşedilen armağanları fark etmek benim için çok büyük mutluluk.

Bu seriyi yaparken tarihler ve enerjilerin değişkenlik durumuna göre Başmelek Meditasyonlarını da yapıyorduk.

Denge ve yükseliş birlikte yaratım serisinin bizim frekansımızı değiştirmesi ile yeni bir çalışma yapmaya başladık. Aydınlık Varlıklarla Sevgi Şifası Meditasyonlarına başladık. Bu meditasyonlarla yeni bir ruhsal grupla bağlantıya geçtik ve sevgi enerjisi ile çalışmaya başladık. Kalben sevgiyi istesek de grupta bazen sevgiye zihinsel ya da egosal dirençler oluyordu. Bu da benim biraz zorlanmama neden oluyordu. Zorlansam da sevgiye aracı olduğum için yapmak bana büyük bir keyif veriyordu. Çalışma yaptığımız cafe kapanana kadar bu seri meditasyonlarını yaparak kendimizi ve dünyayı sevgi ile şifalandırmaya devam ettik.

Daha sonra yeni bir cafe işletmecisi bize kapılarını açtı. Bu defa frekansı herkes için daha dengede tutabilmek için Koşulsuz Sevgi Şifası Meditasyonlarını yaptık. Sistemsel olarak fiziksel olarak sürekli periyotlu meditasyon serimiz bu seri ile tamamlandı.

Belirli tarihlerde havaların yağışsız olduğu zamanlarda park bahçe meditasyonlarını Beylikdüzü Yaşam Vadisi, Maçka Demokrasi Parkında ve bir kere de Göztepe Sahilinde yaptık. Daha sonra Youtube’da yaptığım canlı yayınların içeriğini ve fiziksel olarak bir araya geldiğimiz ücretsiz grup meditasyonlarının içerinin birleştirip, yeni bir seri ortaya çıktı. Işık ve Sevgi Meditasyonları ile önce soru cevaplarla sohbet edip sonra birlikte hem sorulan sorularla soruyu soran ve dinleyenlerin bilincinde açılan hem de ilahi olarak kişiye özel akması gereken şifanın aktığı meditasyonları yaptık. Bu meditasyonda ilk olarak alanımızda olan kaosu arındırmak için ışık boyutu varlıkları bizi dengeleyerek sevgi boyutuna hazırlıyorlardı. Daha sonra sevgi boyutu varlıkları varoluşumuzdaki her parçanın frekansına uygun olarak varoluşumuzu sevgiye uyumlayıp sevgiyle şifalandırıyorlardı. Bu meditasyonları da tamamladık. Meditasyonların bitme zamanı geldiğinde aldığım mesaj ile keşke devam edebilseydik ne güzel olurdu diye düşündüm.

Birkaç gün sonra aldığım mesajla çok mutlu oldum “artık Sevgi Şifası yapacaksınız” mesajı benim ayaklarımı yerden kesti. Bunun anlamı şuydu bir çok insan artık Kaos Boyutunda deneyim yaşama ile ilgili programlarından özgürleşti ve artık AŞK Boyutunda yaşamayı seçti. Ne güzel bir seçim değil mi? İşte bu seçimi hem siz hem de dünyada bir çok insan yaptığı için biz bu yeni şifa alanına ulaştık. 

İşte meditasyonlarımızın şu zamana kadar yolculuğu. Meditasyonlar her zaman için ben ölsem de insanlığın frekansı ve yapan insanın bireysel frekansı değiştikçe her zaman onun frekansının üzerinde bir şekilde onu şifalandırmaya devam edecek.

Hepimiz hayatımız içinde değişken enerjiler içindeyiz. Bizim frekansımızın yüksek olması bizim her zaman kendimizi aynı enerji ile şifalandıracağımız anlamına gelmiyor. Deneyiminizin frekansı ve uyumlu olduğu enerji de bu çözülme için çok önemli. Onun için ortaya çıkan deneyim hangi meditasyon şifa alanı ile şifalanacak onu kendinize sorup o meditasyon ile o konuya şifa çalışması yapın. Hayatımızda çözümlenecek her şey ancak ilahi zamanda görünür oluyor. Siz kendi frekansınızı yükselttiğinizde size ait, fiziksel ailenize ya da ruhsal ailenize ait bir alan artık bulunduğunuz boyut frekansı ile uyumsuz bir titreşimdeyse siz bunu ancak sizin frekansınızla değil o deneyimin titreşimini şifalandıracak çalışma ile arındırabilirsiniz. Düşük titreşimi en konforlu arındıracağınız meditasyonlar Denge ve Yükseliş Birlikte Yaratım Çalışması ve Koşulsuz Sevgi Şifası meditasyonları olur.

Sevgi enerjisi sizi tedirgin ediyorsa da 9 9 Enerji Kapısı Sevgi ve AŞK Çalışması (2017) meditasyonu ile sevginin güven alanına yaparak uyumlanabilirsiniz. Bu uyumlama sizi güvenli ve mutlu hissettirmeye başladıktan sonra diğer sevgi meditasyonları grubunu yapabilirsiniz.

Meditasyonları kaydedilen tarihe bakarak yapmayın. Sizin içsel zamanınıza bakarak yapın. O meditasyon için en doğru zaman sizin yapmayı istediğiniz zamandır.

Bu serilerde biz hep niyet çalışması da yaptık. Sizde herhangi bir niyetinizin olmasını istiyorsanız o konu ile ilgili niyetlerinizi yazıp, kalbinizin evet dediği bu serilerden herhangi bir meditasyonu yapabilirsiniz. Biz tüm niyet çalışmalarını kağıda kırmızı kalemle yazıp, meditasyon bitiminde yaktık. Dilerseniz sizde bu şekilde yapabilirsiniz ya da sizin niyet çalışmanız nasılsa onu yapabilirsiniz.

27.06.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰