• 4 sene önce
  • 1Dakika
  • 287Kelime
  • 46

Serafim Melekleri Dünyasal Denge Çalışması – Yaşam Hikayesi

7 7 Enerjisi ile birlikte Serafim Melekleri beni yeni bir çalışmaya yönlendirdiler. Böyle bir çalışmaya  aracı olduğum için çok mutluyum. Enerji alanı çok derin bir çalışma. Tabi ki yapılan çalışmaların hepimiz dünyasal yansımasını da görmek istiyoruz. Ben de bu çalışma ile ilgili kafasında soru işareti olanlara ya da çalışmanın hiç farkında olmayanları bilgilendirmek için daha önce üç kere yaptığım çalışmaya katılan dönüşmeye gönüllü katılımcılarımızdan deneyimlerini paylaşmak isteyenlerden destek talep ettim. 7 Temmuz 2018 çalışmasına katılan bir katılımcımızın deneyimini sizlere iletiyorum.

Benim için özel bir zamanda bu çalışmaya katıldım. Çalışma esnasında yaşamımda gizli kalmış, hatırlamadığım birçok anıyı şifalandırma fırsatım oldu.

Fakat en büyük değişiklikleri çalışmadan sonra kendimde fark ettim. Ruhsal yetilerim gelişmişti sanki… Sezgilerim güçlenmişti. Yaşamın neşe boyutunu da davet etmiştim hayatıma.
Daha neşeli ve daha akışta biri oldum bu sayede. Bu da ilişkilerime yansıdı pek tabii 😇

Bu çalışmaya katılmamı sağlayan Yaradana, çalışmayı bizlere ileten meleklere ve kanallık eden tatlı Yasemine çok teşekkür ederim. O sahiden adı gibi bir çiçek, hem de Derya deniz 🌸

Daha çok insanın yaşamında mucizeler olması dileklerimle. Hepimiz mucizeyi hak ediyoruz.

Çalışma içeriği ile ilgili bilgilendirme videomuz

 

You may also like