İçeriğe geç

Sigaradan Özgürleşme – Yaşam Hikayesi

  • 5 yıl önce
  • 1Dakika
  • 265Kelime
  • 232Görüntülenme

Sigaradan Özgürleşme – Yaşam Hikayesi

Bugün bir dönüşenimden gelen haber beni çok mutlu etti. Meditasyonları yaparak sigarayı bıraktığı haberini verdi.

Daha önce yaşadığım sigara bırakma ile ilgili yaptığım çalışmalarda kişilerden aldığım tepkilerden dolayı bu konu için bireysel çalışma yapmamayı seçmiştim. Sadece kişilerden herhangi bir talep olduğunda onlara denemesi için Youtube kanalımda olan meditasyonları öneriyordum.

Aysel hanıma da önerdiğim bir meditasyon olmuş. Ben de bana bu müjdeyi verince nasıl bir program izlediğini sordum ve sakıncası yoksa paylaşmak istediğimi belirttim. O da kendi çalışmasını sizlerle paylaşmam için aktardı. Aysel hanım uzaktan yaptığımız çalışmalara da katılıyor. Kendisi her konuda dönüşüm için çok gayretli ve azimli. Bu durumların onun için katalizör etki yapması da muhtemel.

Dinlediği meditasyon 

Bu meditasyonla birlikte katılmış olduğu DNA’da Sevgi Aktivasyonu Çalışmasından sonra “Sevgi Rehberim, bu madde ile aramdaki bütün olumsuzluğu şifalandır ve beni ondan sevgi ile özgürleştir” niyetini dile getirmiş.

DNA’da Sevgi Aktivasyonu Çalışmasına katılan ve sigaradan özgürleşmek isteyen katılımcılarımız bu programı aynen uygulayabilirler.

Çalışmaya katılmayanlar da Başmelek Uriel’le Güneş Sinir Ağı Aktivasyonunu sigaradan özgürleşme niyeti ile günlük dinleyebilirsiniz.

Sigarayı kendinden; kendini sigaradan özgürleştirmek isteyenlere destek olması dileklerimle…

04.04.2019

Etiketler: